Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Buggy, Hangi Karakterleri Emri Altına Alır?

Buggy Kimleri Emri Altına Alır ?

• Kullanılan toplam oy
    141
Weevil olma ihtimali var gibi , Buggy bu zekasızı bir bakışta manipüle eder. Mihawk ise garanti. Bu seride mantıksız şeyler her zaman tutar. Milletin dalga geçme amacıyla çıkardığı şeyleri Oda gerçeğe döküyor.

Wevil'in annesini daha çok pragmatik bir karakter. Buggy'nin tayfasına katılacak türden biri. Bunun dışında Gin gibi karakterleri görmek çok isterdim.

Bir ay aradan sonra ne kadar sçarımı düşünmüş olsa gerek ki normal şartlarda listede olan isimler o.uruğuyla yener Buggy’yi ama işte adam kalemi sallıyor ne çıkarsa diye :artiz:

Gözlem hakisi olan hiçbir karakter mantıken Buggy'nin emri altına girmemeli. Şıklardaki karakterler Buggy'yi tükürüklerinde boğar.
Şıklardaki hiçbir karakter mantıken Buggy'nin emri altına girmemeli, giremez, girmesi teklif dahi edilemez ama Oda gidip de şu karakterlerden herhangi birini Buggy'nin emri altına sokarsa da O da Oda'nın ayıbı olur. R yapacak bir durum göremiyorum ama ne diyeyim ki yani, o kadar da olmaz dediğimiz o kadar şey oldu ki seride ve çoğunu kabullenemedik. bu da onlardan biri olur.

Op takip edenler için Crocodile'nin tek bir anlamı kaldı. Kadın mı? Erkek mi? Başka da bir vasfı yok hikayede.

Ama eğer Bagi'ye katılır ise kendi açısından güzel olur. Hazır yonkou tayfası var. Bu da araya sıkışır, belki bir gün Bagi'yi arkadan vurup başa bile geçebilir. Böylece yonkou'yum diye gezer ortalıkta. Sonra Joyboy'a büyük savaşta yancı olur, pardon destek olur.

Başka da Croco'yu hikayeye dahil etmeğe yol göremiyorum. Yoksa İvankov'a kadar bekleriz ve cinsiyetini öğreniriz ve de son.

Op takip edenler için Crocodile'nin tek bir anlamı kaldı. Kadın mı? Erkek mi? Başka da bir vasfı yok hikayede.

Ama eğer Bagi'ye katılır ise kendi açısından güzel olur. Hazır yonkou tayfası var. Bu da araya sıkışır, belki bir gün Bagi'yi arkadan vurup başa bile geçebilir. Böylece yonkou'yum diye gezer ortalıkta. Sonra Joyboy'a büyük savaşta yancı olur, pardon destek olur.

Başka da Croco'yu hikayeye dahil etmeğe yol göremiyorum. Yoksa İvankov'a kadar bekleriz ve cinsiyetini öğreniriz ve de son.
Gözümden yaş geldi okurken, gerçekliği çok yüksek ama Croc için üzülüyorum :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık