Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Büyük Hasır Şapka Korsan Filosu vs. Germa 66

Hangi Taraf Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    146

Üye silindi 1004

Obsesif üyemiz müthiş troll yeteneğiyle güldürmeye devam ediyor.
killzOne-sama kalbimi kırdın şu an. Her şey olabilirim fakat obsesif ya da müthiş troll değilim.

Hani hep beraber okuduk izledik Germa ve Filo’yu. Görünen köy kılavuz istemez bence. O kadar farklı güçlere yeteneklere sahip bir topluluk düz Germa’yı çok rahat almalı.

Hani Big Mom ve tayfasını yenmesi zaten mümkün değildi Germa’nın. Fakat bu tipler hiçbir varlık da gösteremedi. Hani futbolun şey geyiği vardır ya şeref golü atmak. Germa şeref golü bile atamadı Tüm Kekko Arc boyunca.

Judge amiral seviyesi filan demişlerdi ilk gözüktüğü zaman. Luffy’i hiç katmayacağım. Zoro sadece tek kılıç kullanarak bile yenerdi Judge’ı. Cava çok rahat indirir Judge’ı. Hiç çocuklarına girmiyorum bile. Barto gibi üst düzey defans bir meyveye karşı şansları yok.

Yalnız Judge'ye bakıp çocuklarını eziklemeyin çocukları ondan daha güçlü. Judge'nin özel yetenekleri veya çelik kadar dayanıklı bir vücudu yok.:D

killzOne-sama kalbimi kırdın şu an. Her şey olabilirim fakat obsesif ya da müthiş troll değilim.

Hani hep beraber okuduk izledik Germa ve Filo’yu. Görünen köy kılavuz istemez bence. O kadar farklı güçlere yeteneklere sahip bir topluluk düz Germa’yı çok rahat almalı.

Hani Big Mom ve tayfasını yenmesi zaten mümkün değildi Germa’nın. Fakat bu tipler hiçbir varlık da gösteremedi. Hani futbolun şey geyiği vardır ya şeref golü atmak. Germa şeref golü bile atamadı Tüm Kekko Arc boyunca.

Judge amiral seviyesi filan demişlerdi ilk gözüktüğü zaman. Luffy’i hiç katmayacağım. Zoro sadece tek kılıç kullanarak bile yenerdi Judge’ı. Cava çok rahat indirir Judge’ı. Hiç çocuklarına girmiyorum bile. Barto gibi üst düzey defans bir meyveye karşı şansları yok.
Similey koymadığım için biraz ciddiye almışsın :D
Tüm Kek arcı Luffy’den başka kime yaradı? Güç bazında BM,Kata,Luffy hariç diğer karakterler için didişip bitirdi.
Ben karakterlerin tasarımlarını ve güçlerini beğendiğim için alır diyorum.Uzun uzun analiz yaparak çıkarım yapmayı da bıraktım.Malüm serinin yazarı tek hareketiyle tabuları yıkan bir yapıya sahip son bölümlerden sonra bunu anladım.

Bu arada yanlış hatırlamıyorsam Judge’a amiral seviyesi daha adı bile bilinmiyorken yakıştırılan bir şeydi tee Zoo zamanları yani.Sanji’nin babası beklentisinden dolayı galiba.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık