Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Bu Eleman İlerde İmparator Olur

Sizce hangi süpernova gelecekte Yonkou olucak veya bu potansiyele sahiptir?

• Kullanılan toplam oy
    218
Law ve Kidd dışında o potansiyelde kimseyi görmüyorum, ama bir ihtimal Hawkins de öne çıkabilir. Meyvesi çok orijinal bir meyve.

Ulan 2 haftadır mangakalar en sevdiğim 2 karaktere yapmadıklarını bırakmadılar. Kid'i de tutsak etmiş resimde görüldüğü kadarıyla. Şu an novalar içinde en tepedeki 2'li Kid ile Luffy. Hatta bu yüzden bir ittifaka Luffy'i birine de Kid'i verdi.
Law ölmezse yonkou seviyesine yakın olabilir ama Kid kesin o seviyenin adamı olacak. Ben bu 2'sini Roger ile Wb'ye benzetiyorum. Tabi Kid daha kafadan kontak orası ayrı.
Bir de Luffy'nin rakiplerinden birinin de D.olmayan biri olması lazım.

Ulan 2 haftadır mangakalar en sevdiğim 2 karaktere yapmadıklarını bırakmadılar. Kid'i de tutsak etmiş resimde görüldüğü kadarıyla. Şu an novalar içinde en tepedeki 2'li Kid ile Luffy. Hatta bu yüzden bir ittifaka Luffy'i birine de Kid'i verdi.
Law ölmezse yonkou seviyesine yakın olabilir ama Kid kesin o seviyenin adamı olacak. Ben bu 2'sini Roger ile Wb'ye benzetiyorum. Tabi Kid daha kafadan kontak orası ayrı.
Bir de Luffy'nin rakiplerinden birinin de D.olmayan biri olması lazım.
Bence yanlış düşünüyorsun. Evet Kid tutsak ama o sahne sayesinde gözümüzdeki değerini korumayı başardı. Apoo gibi Kaido-sama falan diye etrafta dolaşsaydı o da gözden düşerdi.

Bence yanlış düşünüyorsun. Evet Kid tutsak ama o sahne sayesinde gözümüzdeki değerini korumayı başardı. Apoo gibi Kaido-sama falan diye etrafta dolaşsaydı o da gözden düşerdi.
Orada demek istediğim Luffy'nin yanında Law gibi canını onun yanında verebilecek biri varken Kid'in yanında hemen taraf değiştiren biri olmasıydı.
Yoksa Kid eğer tutsak düşmüşse benim açımdan sıkıntı yok ama eğer o da biat ettiyse Oda'ya çok söverim.
Luffy'nin D.olmayan rakibinin Kid olması lazım bence.

Orada demek istediğim Luffy'nin yanında Law gibi canını onun yanında verebilecek biri varken Kid'in yanında hemen taraf değiştiren biri olmasıydı.
Yoksa Kid eğer tutsak düşmüşse benim açımdan sıkıntı yok ama eğer o da biat ettiyse Oda'ya çok söverim.
Luffy'nin D.olmayan rakibinin Kid olması lazım bence.
Anladım. Bakalım belki de Apoo sırf Kid'i kurtarmak için Kaido'nun emrine girmiştir. Bilemeyiz ne olduğunu. Ayrıca görememiş olsak da Kid'in biat etme ihtimali yok bence.

Son düzenleme:
Hahaha adama Odadan rapor gelmiş. O nasıl bi kesinlik yahu? Dostça vs nasıl olur mesela Sabo vs Ace, Luffy vs Coby(water7), . Zaten belki k.hakiden bile anlar Shanks ve Luffy. Vsye de gerek kalmaz. Bilek güreşi falan yaparlar olmadı. O iş kolay. Yenecek ve yenebilecek arasındaki farkı anlarsan anlarsın. Yenmek ve öldürmek de aynı değil.
Lawa gelince yonkou seviyesine ulaşmaz ama Luffynin Rayleighi olsa kâfi.
Dediğim gibi yonkou kalmayacak zaten çünkü ana karakter bunu yok etme hedefinde ama güç olarak Sabo yonkou seviyesi bi kaç adamdan biri olur muhtemelen.
Müthiş gerçekten. K.haki ile sezer ne yav? Hmm sezdim ben 10 Luffy 10.4 Beckman 7 Zoro 8. Bizi gecmissiniz. Ne epik sahne. Bilek güreşi de komedi zaten. Bilek gucu baska savas gucu baska. Savasta cok farkli durumlar devreye giriyor. Hizdan tut dayanikliliga kadar. Luffy yonko gucunde dediğimiz anda zaten Shanks'i yenebilir deriz. Shanks'in lafına falan ihtiyaç yok. Asıl mesele net üstünlük. Kk=yonko üstü deniyor genelde. Bu da Teach'in Shanks'i, Luffy'nin de Teach'i yenmesiyle bariz olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık