Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Bu Eleman İlerde İmparator Olur

Sizce hangi süpernova gelecekte Yonkou olucak veya bu potansiyele sahiptir?

• Kullanılan toplam oy
    218
Law aslında iyi bir giriş yaptı meyvesi ise bence efsane denilebilecek durumda fakat adam da Yonkou olacak tayfa yok.
Eksik olan bir tek o.
Tayfa konusunda kesinlikle haklısın. Fakat diğer durumlar hakkında şüphelerim var doğrusu. En büyük amacı intikam almak olan(Kaido'yu indirme planını da katabiliriz. O konuda büyük sürprizler yapabilir Oda :D). Dof karşısında tek başına 2 büyük saldırısını her ne kadar es geçemesem de , sanki daha iyi şeyler yapabilirdi. Ölüyordu yahu :( İyi kurtardı bizim oğlan bunu :p

Tayfa konusunda kesinlikle haklısın. Fakat diğer durumlar hakkında şüphelerim var doğrusu. En büyük amacı intikam almak olan(Kaido'yu indirme planını da katabiliriz. O konuda büyük sürprizler yapabilir Oda :D). Dof karşısında tek başına 2 büyük saldırısını her ne kadar es geçemesem de , sanki daha iyi şeyler yapabilirdi. Ölüyordu yahu :( İyi kurtardı bizim oğlan bunu :p
Dof karşısında aslında zayıf kalmadı bizim oğlan G4 açınca Lawı farkla solladığı için bize öyle geldi.
Bir taraftan da Dof adada rahat çekerken Law hem Smokerla hem de Vergo ile dövüştü Üstüne Fujitora ve Doftan kaçmaya çalıştı. Aslında meyveyi bile Dof vs. sinde sınırını aştırdı. Neredeyse ölü haliyle adayı kapsayacak şekilde Room açtı.Hem de akıllı adam eğer tayfası olsaydı bence Kid'den bile fazla iş yapabilirdi. Kid fazla akıllı bir adam değil. Bodoslama daldı yeni dünyaya hem kolu kaybetti. Hem de Kaido işi çıktı bir de şimdi. Hedef olarak da Shanksı seçmişler. Bunların derdi en kolayını seçmek en az dövüş gücü ile Yonkou olmak ama onda bile hata yapıyorlar. Shanks onlara 2 gömlek fazla bence :)

Neredeyse ölü haliyle adayı kapsayacak şekilde Room açtı.Hem de akıllı adam eğer tayfası olsaydı bence Kid'den bile fazla iş yapabilirdi. Kid fazla akıllı bir adam değil. Bodoslama daldı yeni dünyaya hem kolu kaybetti. Hem de Kaido işi çıktı bir de şimdi. Hedef olarak da Shanksı seçmişler. Bunların derdi en kolayını seçmek en az dövüş gücü ile Yonkou olmak ama onda bile hata yapıyorlar. Shanks onlara 2 gömlek fazla bence :)
Ölü halde yaptıkları falan gayet güzel fakat onu ölü hale getiren kişiyi de unutmamak lazım. Hem köprüde hemde sarayda.

Bunun dışında Oda görmediğimiz karakterlerin gelişimini çok iyi şekilde yansıtabiliyor. En son Sabondy'de görmüştük Kid'i ki oradaki üçlünün yeri ayrı bana kalırsa. Kid'i ne tür karşımıza çıkarır bilemiyorum :D
Tabii biraz da beklenti sanırım. Lastikten neler çıkaran adamdan metal konusunda güzel şeyler bekliyorum doğrusu :respect:

Ölü halde yaptıkları falan gayet güzel fakat onu ölü hale getiren kişiyi de unutmamak lazım. Hem köprüde hemde sarayda.

Bunun dışında Oda görmediğimiz karakterlerin gelişimini çok iyi şekilde yansıtabiliyor. En son Sabondy'de görmüştük Kid'i ki oradaki üçlünün yeri ayrı bana kalırsa. Kid'i ne tür karşımıza çıkarır bilemiyorum :D
Tabii biraz da beklenti sanırım. Lastikten neler çıkaran adamdan metal konusunda güzel şeyler bekliyorum doğrusu :respect:
Kid'den de beklentim çok fakat meyve için aklıma fazla bir şey gelmiyor açıkçası :)
Şu an en çok dikkatimi çeken Süpernova Drake bakalım ondan ne çıkacak.
Bizim Law'dan sonra Luffy'nin diğer kankası da o olur belki :D

@Sora apo'nun tayfada ki göbekli adamı gördükten sonra ondan ümidimi kestim :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık