Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

daha 1-2 panel önce Borutoya "değer" veriyormuş gibi konuşup kardeşim ayaklarına yatıyordu şimdi dönen olayları fark edipte hemen nasılda sattı "kardeşini" puşt.

Momoshiki'nin dediklerinden anlıyoruz ki Hagoromodan önce Otsutsuki klanında Sharingan kullananlar varmış, ancak Sharingan ve Otsutsuki DNA'sına sahip Sasuke bile etkilenmişken Sarada ve Sumire'nin etkilenmemesi Sharingan ve DNA ile bir ilgisi yok gibi çünkü Sasuke''nin olayı bu teoriyi çürütüyor geriye "AŞK" ve derin hisler dediğimiz kavram kalıyor. İşin kötü yanı yaşanan bu olaylara rağmen Borutonun hala Kawaki'ye değer verip onu koruması kötü olmuş ve bu durum en çok kendisine zarar verecek. Daha da kötüsü TimeSkip sonrası her şey normale döndüğünde bile Borutonun yaşadıkları ve çektiği acılara rağmen herkes Kawakiyi hiç bir şey olmamış gibi koruyacak "arkadaşımızsın" "ailemizdensin" diyerek destek olacaklar maalesef sanki her şeyi o yaşamış tüm acıları o çekmiş gibi bir şekilde o dram Kawaki'nin etrafında dönecektir. Seri sonuna doğru bunları görüyorum.

Şimdi gel gelelim Boruto köyden ayrılınca Sasuke gibi solo mu takılacak yoksa Sarada da onunla birlikte gidecek mi merak konusu. Olur da 2 kişi ayrılırsa Sumire köyde kalıp ajanlık yapacaktır.

daha 1-2 panel önce Borutoya "değer" veriyormuş gibi konuşup kardeşim ayaklarına yatıyordu şimdi dönen olayları fark edipte hemen nasılda sattı "kardeşini" puşt.

Momoshiki'nin dediklerinden anlıyoruz ki Hagoromodan önce Otsutsuki klanında Sharingan kullananlar varmış, ancak Sharingan ve Otsutsuki DNA'sına sahip Sasuke bile etkilenmişken Sarada ve Sumire'nin etkilenmemesi Sharingan ve DNA ile bir ilgisi yok gibi çünkü Sasuke''nin olayı bu teoriyi çürütüyor geriye "AŞK" ve derin hisler dediğimiz kavram kalıyor. İşin kötü yanı yaşanan bu olaylara rağmen Borutonun hala Kawaki'ye değer verip onu koruması kötü olmuş ve bu durum en çok kendisine zarar verecek. Daha da kötüsü TimeSkip sonrası her şey normale döndüğünde bile Borutonun yaşadıkları ve çektiği acılara rağmen herkes Kawakiyi hiç bir şey olmamış gibi koruyacak "arkadaşımızsın" "ailemizdensin" diyerek destek olacaklar maalesef sanki her şeyi o yaşamış tüm acıları o çekmiş gibi bir şekilde o dram Kawaki'nin etrafında dönecektir. Seri sonuna doğru bunları görüyorum.

Şimdi gel gelelim Boruto köyden ayrılınca Sasuke gibi solo mu takılacak yoksa Sarada da onunla birlikte gidecek mi merak konusu. Olur da 2 kişi ayrılırsa Sumire köyde kalıp ajanlık yapacaktır.
Hagoromo'nun şaringan'i yoktu, sadece rinnegan'ı vardı. Şaringan Rinneşaringan'dan türeme alt bir tür. Momoşiki orada ne demek istedi bilemiyorum, resmi çeviriyi beklemek gerek, gerçi yine de anlayamayız gibi ama mesele çakra ise tüm şinobiler Ootsutsuki ile bağlantılı zaten. Üstelik Sasuke reenkarne olması nedeniyle özel biri ancak Sarada öyle biri değil. Sıradan Uçihalılardan farkı yok.

Sumire etkilenmedi diye bir şey göremedim, gözümden kaçtı belki de ama o da etkilenmedi ise bile Boruto'yu sevmeleri nedeniyle demek için yeterli değil. Çünkü Boruto'yu seven başkaları da var. Mitsuki etkilendi. Ya da en basitinden Himawari, Hanabi, Dedesi ve diğerleri de etkilenmiştir muhtemelen. Mesele sevgi değil gibi duruyor.

Sarada'nın kaçacağını sanmıyorum ama Boruto ile Kode iş birliği yapabilir. Gerçi Kode de etkilenmiştir. Yani Boruto'yu Kawaki sandığı için ondan nefret ediyor olmalı. Kajin Koji de dönecek daha ama o da etkilenmiştir ancak Boruto ile ortaklık kurabilir. Jiraiya ile Naruto gibi birlikte takılabilirler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık