Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

@Riful Manganin son bölümüne baktım guzele benziyor seri.
Ama anlamadığım nokta bunun animesi 300 e yakınken mangası nasıl 78 de. Anime tamamen filler mi bu nasıl işleyiş la

@Riful Manganin son bölümüne baktım guzele benziyor seri.
Ama anlamadığım nokta bunun animesi 300 e yakınken mangası nasıl 78 de. Anime tamamen filler mi bu nasıl işleyiş la
Animenin kaynağı çoğu zaman manga olmasa da anime komple canon, filler yok. Eğer Boruto külliyatını hatmetme yolunda isen hepsini izlemeni öneririm. Ama yok ben manga dışına çıkmam diyorsan liste söyle.

19-24: Sarada novelinden
50-66: Manga ilk 10 bölümden
93-95: Naruto novelinden
106-111: Kakaşi, Gai ve Mirai novelinden
141-151: Manga 10-15 arası bölümlerden
178-220: Manga 16-55 arası bölümlerden

282-286: Sasuke novelinden
287 ve sonrası manga 55. bölüm sonrasından itibaren devam ediyor.

289. müthiş bölümde Daemon da oyuna giriş yaptı. Tıpkı Eida örneğinde olduğu gibi Daemon'u da başarı ile animeye yansıtmışlar. Ses oturmuş, karakter tasarımı güzel. Özellikle yansıtma yeteneğindeki o terör iyi yansıtılmış. Daemon'a saldırmaya niyetlenmek bile ölümcül. Öte yandan Kawaki'nin düşmüş olduğu psikolojik boşluk Uzumaki Ailesi ve Konoha Köyü vasıtası ile dolmakta ancak gelecek neler getirir bilinmez. İşte bu nedenle heyecan dorukta.

Son manga bölümünün kazananı yok. Herkes her konuda kaybetti. Bu Kawaki'nin başarısıdır. Böyle kötü bir karar almak zor iş.

Boruto'nın göz giti, ana baba gitti, kardeşi Kawaki gitti. Momoşiki haklı, her şeyini bir bir kaybediyor. Kawaki de Konoha'daki huzurlu hayatı kaybetti Sarada desen rezil rüsva oldu. Her hareketi hatalıydı ve sonunda Boruto'nun gözüne de neden oldu. Aslında umutluydum Sarada'dan ama o topuklu ayakkabılar ile şinobi olunmaz, bundan hokage de olmaz. Aklı beş karış havada. Jutsu emen Kawaki'ye katon fırlatıyor :( Mitsuki de anca poz kessin. Sasuke yine izledi her şeyi, Şikamaru daha faydalı oldu, en azından gölgesi ile tuttu Kawaki'yi. Herkes kötü kararlar aldı, Her şeyi gören Eida bile şaşkın, hatta Amado bile şaşkın, bu sefer bu işte bir parmağı yok gibi. Momoşiki'nin bir hesabı var. Ağzıyla artık dirilemem dedi. Bu bir yalan mıydı? Yalansa hoş değil çünkü biz okuyucuları da kandırmış olur. Belki de başka bir hesabı var ama heyecan dorukta.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık