Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Animesinin ilk bölümlerine bakıp bırakmıştım. Mangası iyi mi gerçekten?
Naruto kadar iddialı değil, küçük bir evrende az olayla ortalama bir hikaye anlatıyor. Naruto gibi tonla karakter ve köy yarattıktan sonra hepsini boşlayıp sadece iki ana karaktere odaklanmıyor. Bir de bir düşman yenildiğinde onun çocukluk travmalarını görmüyorsun, gerçekten etkileyici kötü karakterler var. Asıl vurucu taraf talk no jutsu %85 daha az, objektiflikten uzak Naruto fanları buna burun kıvırır ama benim için Boruto>Naruto

Naruto kadar iddialı değil, küçük bir evrende az olayla ortalama bir hikaye anlatıyor. Naruto gibi tonla karakter ve köy yarattıktan sonra hepsini boşlayıp sadece iki ana karaktere odaklanmıyor. Bir de bir düşman yenildiğinde onun çocukluk travmalarını görmüyorsun, gerçekten etkileyici kötü karakterler var. Asıl vurucu taraf talk no jutsu %85 daha az, objektiflikten uzak Naruto fanları buna burun kıvırır ama benim için Boruto>Naruto
Bir şans vereyim o zaman. Cevabın için teşekkürler. :good:

285. müthiş bölümde aksiyona doyduk. Naruto'nun iyileşmesi için gerekenler bulundu ancak koca bir ülke tehlikede. Üstelik Sakura ile Sasuke romantik anlar yaşadıktan hemen sonra Sakura ölüm ile başbaşa kalmış durumda. Sasuke onu kurtarbilecek mi diye endişe içindeyiz ve ejderhalar da ertafı sarmış vaziyette. Sasuke Kaguya'dan bu yana en büyük sınavını vermek zorunda kalacak. Naruto kurtulabilecek mi, Sakura yaşayabilecek mi, Sasuke başarabilecek mi, ülkede darbe olacak mı, insanların sonu ne olacak gibi birçok soruyla beraber heyecan dorukta.

Çok garip ya 2007 de rtl de Naruto izlerken 15 yaşındaydım sanırım.
Atarli ergen Sasuke nin mutlu bir yetişkin olduğunu görmek kalbimi ısıttı.
Bu shonenleri belirli bir yaşta izleyince aşırı bir duygusal yatırım yaptığımızı yaşlarım ilerleyince fark ettim.
Klip için teşekkürler
Sorma hacı ya, bende naruto,fma(ilk seri) biraz da ft(naruto'dan sonra izlediğim ilk uzun seriydi) var, ilk izlediğim seriler olmasından herhalki, o zamanlar öyle mutlu değildim ama özlüyorum garip bir şekilde, editleri felan görünce insan bir garip oluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık