Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Bölümü okumadım ama buraya kadar sabredip bu bölümde bıraktıracak ne olmuş olabilir... en fazla Naruto ölmüştür herhalde.
Ölseydi ne güzel iki ağlar sümkürürdük, hiç yoktan lafı açılınca iyi adamdı rahmetli der güzel anardık. Bir femboy, bir sosyopat velet, bir de küçük bir anime kızı ve kardeşi tarafından tamamen köşeye sıkıştırıldı. Şimdi de ortalık karışınca zırlamasın diye kafese kapatıp muzla beslemeye başladılar. Keşke ölseydi keşke....

ah zavallı Himawarim.Annesi ve babası için aldığı siyah çay ve birazda ekmeği malesef ulaştıramicak çünkü Kawaki abisi Naruto ve Hinatayı farklı bir boyuta yolladı(orda aç kalmasalar bari).Kawaki verdiği kararın sevdiklerine bıraktığı etkiyi düşünemeyecek kadar kör bir cahil.Evet Kawaki gerçekten eğitimsiz bir cahil.Aslında yaşamış olduğu şartlar gereği onu yargılamamak lazım.Ancak gerçek şu ki küçük Himawari her şeyden habersiz minik minik adımlarıyla eve döndüğünde bir anda öksüz kaldığını öğrenecek.Bu çok üzücü ve zor.Ben Himawari için yaşadığı bu olayın hayatında onu daha güçlü ve olgun yapacak bir kırılma noktası olucağını düşünmek istiyorum.

284. müthiş bölümde Sasuke vs Kertenkele savaşı doruk noktasına ulaştı. Nihayetinde Sasuke Naruto'dan öğrendiği gizli teknik olan konuş konuşabildiğin kadar ile kertenkele reyizi ikna ederek bu amansız savaşa son noktayı koydu. Bu kertenkeleler aslında nesli tükenmiş bir ejderha soyundan geliyormuş. Tavuk kurban ederek fosiller aracılığıyla Edo Tensei yaparak diriltiklerini düşünüyor Sasuke-kun. Sen ne büyük adamsın Tobirama reyiz. Adın sonsuzlukta yankılanıyor. Haftaya yine heyecan dorukta.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık