Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

biliyorum onu, ama ondan bahsetmiyorum, Sasuke geçici olarak alın bandını verip verip alıyordu Borutonun elindeymiş yine, benim merak ettiğim ne oldu da onu taktı? savaşa gitmedikçe takmazdı! yeni bölüm çıkınca öğreniriz artık 😁

Opening 2'nin 1.dakikasında time skip boruto'nun sırtını görüyorduk ve alın bandının kumaş rengide maviydi herhalde kalıcı olarak sasukenin alın bandını aldı.
Kawaki code boruto olayında seni koruyamadım diyor ondan bahsetmesi lazım

262. müthiş bölüm tam bir kahkaha tufanıydı. Çay partisinde yaşanan kara mizah ile mest olduk desem yeridir. Bu bölümle birlikte Osaku-çan ile Kae-san arasında gerilim doruk noktalarına ulaşarak yere çakılmış oldu. Artık Kae-san prenses kalıplarından çıkıp normal bir insan olabilir. Ancak Osaku-çan ile Neon arasında uşak ile efendi ilişikisi epey bir çarpık durumda. Önümüzdeki bölümlerde buna yönelik bir düzeltme bekliyorum. Kawaki ile Himawari şinobi ittifağı da kuruldu artık, Kae-san'ı koruma işinde başarılı olacaklarına inancım tam. Heyecan hiç olmadığı kadar dorukta.
En son animesinde 154'de kalmışım. Mangasına girmedi mi daha, hâlâ filler mi? Mangasına hangi bölümde giriyor animesinde?

En son animesinde 154'de kalmışım. Mangasına girmedi mi daha, hâlâ filler mi? Mangasına hangi bölümde giriyor animesinde?
Anime 181-189 ( 9 bölüm ) = Manga 16-25 ( 10 bölüm )
Anime 192-208 ( 17 bölüm ) = Manga 26-44 ( 19 bölüm )
Anime 210-220 ( 11 bölüm ) = Manga 45-58 ( 14 bölüm )

Son anime bölümleri mangayı tam vermedi, parça parça verdiler. Anime Kawaki arkı bitirdi, yani anime manganın ilk 55 bölümünü tamamlandı. Şimdi Kode ark animede gelişecek, 56'dan sonrası ...

Ocak ayında code arcı başlıyor anime cannon olarak
Time skip içinde az kaldı diyorlar 3-4 bölüme gelir herhalde, ve muhtemelen o da ocak gibi gelecek. Code arc sonrası anime umarım sezon finali verirde Time skip'den devam eder hem sezon finali olarak Code arc çok iyi bir final olur. Filler öldürüyor seriyi ara vermesi şart.

3-4 saat sonra Manga 72.bölüm çıkıyor, yetişirse Türkçesini de geceye doğru okuruz.

263. müthiş bölümde 7. takım yeni nesil şinobi adaylarına yaptıkları şov ile şinobi ruhunun ölmediğini göstemek istedi ancak yeni nesil henüz buna hazır değildi. Öte yandan Hana-sensei rüzgar stili ile bizlere sunduğu sakura görüntüleri sayesinde kalplerimizi ısıttı. Ayırca Soul'un idolü'nün Gai-sensei olması muhteşem bir durumdu. Gai-sensei'nin değerinin bilindiğini bizlere göstermiş oldular. Gelecek hafta hayaletli bir bölüm gelecek. Heyecan dorukta.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık