Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Hayır, kullanmadı. Yalnız son öne çıkışında Doton kullandı. Daha öncekinde suiton kullanmıştı. Mokuton Doton ve Suiton ikilisinden geliyor. Yani yolunu yaptılar. Bir sonraki ön plana çıkışında mokuton kullanabilir diye düşünüyorum.
Hasirama gibi senpou modu açarsa efsane olur.

216. Bölüm son 3 dakika çok güzeldi, aslın da "Kurama'nın ölmeye hazır mısın diye Naruto'ya sorması kendi kendine ölüm gerçeğiyle yüzleşmesi gibi geldi bana." Haftaya gelecek bölümün çizimleri umarım iyi olur ve sizlere sormak istediğim bir şey var. Diğer kuyruklu canavarlar niye hikaye de var, ne işe yarıyor bunlar ? Dünya da hayat yok olacak ama efendiler inziva da yani çok saçma geliyor. Diğer kuyruklu canavarları öldürselerdi gıkım çıkmazdı.

216. müthiş bölümde kan, şiddet ve gözyaşı vardı. Boruto'nun kolu kırıldı, kaburgaları çatladı. Boruto savaşın verdiği acıyı tattı. Zaten babası ile hocası fena dayak yediler ama Baryon modu aktif artık. Öte yandan Naruto'nun gerçek bir Uzumaki gibi kırmızı saçları ile güzeldi. En baştan kırmızı saçlı olsa kötü olurdu düşüncesi mevcuttu, fena da olmazmış. Heyecan dorukta.

216. Bölüm son 3 dakika çok güzeldi, aslın da "Kurama'nın ölmeye hazır mısın diye Naruto'ya sorması kendi kendine ölüm gerçeğiyle yüzleşmesi gibi geldi bana." Haftaya gelecek bölümün çizimleri umarım iyi olur ve sizlere sormak istediğim bir şey var. Diğer kuyruklu canavarlar niye hikaye de var, ne işe yarıyor bunlar ? Dünya da hayat yok olacak ama efendiler inziva da yani çok saçma geliyor. Diğer kuyruklu canavarları öldürselerdi gıkım çıkmazdı.
Naruto bunları çağırdı Uraşiki arkında ama bazıları gelmek istemedi. Korkuyorlar, insanlar bizi kullanıyor, biz insanlardan uzak durmak istiyoruz düşüncesindeler ve haksız da değiller. Şimdiki yapay barış olmasa bunlar yine insanların elinde oyuncak olacaktı. Yani neticede insan değiller, hayata bakışları farklı olmalı. Birer hayvan gibi kendi çapında yaşamak bunlara daha güzel geliyor olmalı ve Dünya meseleleri ilgilerini çekmiyor.

216. müthiş bölümde kan, şiddet ve gözyaşı vardı. Boruto'nun kolu kırıldı, kaburgaları çatladı. Boruto savaşın verdiği acıyı tattı. Zaten babası ile hocası fena dayak yediler ama Baryon modu aktif artık. Öte yandan Naruto'nun gerçek bir Uzumaki gibi kırmızı saçları ile güzeldi. En baştan kırmızı saçlı olsa kötü olurdu düşüncesi mevcuttu, fena da olmazmış. Heyecan dorukta.
Hangi bölümlerdi merak ettim.

Diğer Kuyruklularda illaki savaşa katılacaktır.Ama simdi değil boruto ve kawakinin düşman olacağı bölümler gelince ortaya çıkacaklardir.

Narutoda her ne kadar kuramasiz kaldiysada sennin modu savaşta tamamen güçsüz değil yani...

Birde yanlış hatırlamıyorsam kurama taşıyıcısı ile birlikte ölürse tekrar hayata geri dönecekti ama belli bir süre sonra yani tamamen ölmuyordu.Belki ilerde tekrar göreceğiz kuramayi

Seriden umudu kesmek üzereyim. Sözde Code kendini sınırlamasa İsshiki'den güçlü ama adam Boruto'nun tekmesine 3 takla attı.

Seriye devam ediyorum cünkü Kawaki nasıl Naruto sevgisini aşıp da Konoha'yı yerle bir edecek onu merak ediyorum. Bi de Naruto hakkatten ölücek mi o da var.

Hangi bölümlerdi merak ettim.

Diğer Kuyruklularda illaki savaşa katılacaktır.Ama simdi değil boruto ve kawakinin düşman olacağı bölümler gelince ortaya çıkacaklardir.

Narutoda her ne kadar kuramasiz kaldiysada sennin modu savaşta tamamen güçsüz değil yani...

Birde yanlış hatırlamıyorsam kurama taşıyıcısı ile birlikte ölürse tekrar hayata geri dönecekti ama belli bir süre sonra yani tamamen ölmuyordu.Belki ilerde tekrar göreceğiz kuramayi
Kuyruklular çakra canavarları, Baryon ile Kurama tamemen buharlaştığı için öldü. Ama esasında ölümsüz, yani çakrası toparlanınca geri döner ancak ne zaman döner bilinmez. Boruto içinde bir daha döneceğini sanmam, belki finalde.

Öteki kuyruklular Boruto için bir güç unsuru olmayacak çünkü Momoşiki var. Durum böyleyken hikayede bulunmaları zor bence. Diğerleri için geri sokmazlar. Eğer Code ve ekibi bir nedenle kuyruklu avına çıkarsa geri dönerler, dönüş ancak böyle bir senaryo ile mümkün olur diye tahmin ediyorum.

Naruto yine güçlü elbet ama Kurama ana gücüydü ve artık yok. Yoksa hala daha herhangi bir insan Naruto'ya yan gözle bakamaz. Hangi bölüm derken demek istediğini anlamadım ama hikayede heyacan dorukta.

63. müthiş bölümde Code hızlı bir giriş yaptı. Code'de tüm düşmanlarımız gibi ilahi ağacın peşinde ama Eida neyin peşinde? Koca peşindeyim dedi ama yok olmuş bir Dünya'da ya da başka bir boyutta kocasıyla ve kardeşiyle ne yapacak?

Yalnız her şeyden çok bölümün önüne geçen bir mesele var. Naruto Boruto ile saçma sapan bir tartışmaya girdi ve bir dünya sayfayı bunlara ayırmışlar. Bu durumun hikayeye ne katkısı var :( Baba oğul arasındaki ilişkinin gelişimi zaten verildi kaç bölümdür. Orada Naruto değil Sasuke olsaydı Boruto'ya düş önüme der, birlikte giderlerdi ama Naruto iplemedi. Bu Naruto kaç bölüm oldu hala Boruto'ya güvenmiyor, sözüne itimat etmiyor. Daha ne yapmalı bu çocuk, Minato görse Naruto'yu tokatlar bu babalığı nedeniyle.

Heyecan dorukta.

63. müthiş bölümde Code hızlı bir giriş yaptı. Code'de tüm düşmanlarımız gibi ilahi ağacın peşinde ama Eida neyin peşinde? Koca peşindeyim dedi ama yok olmuş bir Dünya'da ya da başka bir boyutta kocasıyla ve kardeşiyle ne yapacak?

Yalnız her şeyden çok bölümün önüne geçen bir mesele var. Naruto Boruto ile saçma sapan bir tartışmaya girdi ve bir dünya sayfayı bunlara ayırmışlar. Bu durumun hikayeye ne katkısı var :( Baba oğul arasındaki ilişkinin gelişimi zaten verildi kaç bölümdür. Orada Naruto değil Sasuke olsaydı Boruto'ya düş önüme der, birlikte giderlerdi ama Naruto iplemedi. Bu Naruto kaç bölüm oldu hala Boruto'ya güvenmiyor, sözüne itimat etmiyor. Daha ne yapmalı bu çocuk, Minato görse Naruto'yu tokatlar bu babalığı nedeniyle.

Heyecan dorukta.
Mangayı okuduğun siteyi paylaşabilir misin ? Benim okudduğum site halen 63.ü yayınlamamış

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık