Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

@Riful Öyle güzel savunuyorsun ki bu bir çeşit rp mi yoksa bu konunun milennum wizard i da sen misin ne ayak anlamadım cano.
Ortalama diyen var baya, kötü diyen var yine baya bir. Ama sen tek başına iyi savunabiliyorsun dört bir yandan. Bağlılığın çok hoşuma gidiyor. Müşteri memnuniyeti böyle bir şey işte.

@Riful Öyle güzel savunuyorsun ki bu bir çeşit rp mi yoksa bu konunun milennum wizard i da sen misin ne ayak anlamadım cano.
Ortalama diyen var baya, kötü diyen var yine baya bir. Ama sen tek başına iyi savunabiliyorsun dört bir yandan. Bağlılığın çok hoşuma gidiyor. Müşteri memnuniyeti böyle bir şey işte.
Boruto'yu severim Naruto'dan ötürü. Her şey bir yana kötü değil, kesinlikle. Naruto üzerinden hırs yapmayan herkes bunu kabul eder. Ama duygular nedeniyle zihinler bulanık, kanı hızlı akıyor insanların.

Bende konuyu bu Jiraiya çakması eleman Jiraiya nın anılarına sahip mi ordan bir drama çıkacak mı diye takip ediyorum. Arada girip çıkıyorum bakıyorum işte. Neyse iyi tartışmalar size

Tartışılıp geçilmiş, kapanmış bir konuyu kendine dert edinmene gerek yok. Zaten Madara'yı rinnegan'lı yarattı diyerek kendi ağzınla beni doğruluyorsun. Neyi ne yapmak istedin, ne anlattın anlamadım ama :(
Sen anlasaydın zaten animeyi izlediğinde anlardın kardeşim yeni bir rinnegan yaratmıyor madarada var olan rinneganı tekrar diriltiyor ve genç madaraya veriyor madara normal gençliğinden çok daha güçlü oluyor ikinci mesele naruto veya sasuke ölmeden çakraları kimseye geçmez animede sasuke narutodan nefret etmeden intikam duygusuyla ölmezse yeniden reeankarne olmayacağını söylüyor mangada geçiyormu bilmiyorum ? senin dediklerin hiç bir yerde geçmiyor onu biliyorum ?

Reenkarne olması gereksiz ve yetersiz olur bence, seri artık uzaya bağlandı o zamanında anneleri olan tek bir uzaylıyı yenmeyi bırak zar zor mühürlemiş bir ikilinin reenkarnesi olmaları yetersiz olur Boruto ve Kawaki için, onlar bunları geçecek mecburen ki geçerken bunlara bağlanmasına gerek yok bence.

Bugün Konohamaru'nun doğum günü, nice yıllara.

Sen anlasaydın zaten animeyi izlediğinde anlardın kardeşim yeni bir rinnegan yaratmıyor madarada var olan rinneganı tekrar diriltiyor ve genç madaraya veriyor madara normal gençliğinden çok daha güçlü oluyor ikinci mesele naruto veya sasuke ölmeden çakraları kimseye geçmez animede sasuke narutodan nefret etmeden intikam duygusuyla ölmezse yeniden reeankarne olmayacağını söylüyor mangada geçiyormu bilmiyorum ? senin dediklerin hiç bir yerde geçmiyor onu biliyorum ?
Beni üzüyorsun ?

İzlemediğim seriyi bir daha tekrar tenezzül etmem yani.Zevk meselesi sonuçta ama Naruto'nun çocuğunu şahlandırmaya gerek yok sonuçta.Mangakası bile değişti gidişattan dolayı.Beklerim bu seriden saçmalıklar. Narutoyla büyüyen bir nesiliz sonuçta. Aynı duyguyu vereceklerini sanmam.

İndra ve Aşura için etleri yok olsa da çakraları var olmaya devam etti diyor. Cümle seçiyorsun :(
Tüm yabancı forumlarda ve videolarda bu durumu araştırabilirsin. Ki reankarne olan kişi ölünce hemen peşine yeniden birisi reankarne olacak diye birşey bile yok. Naruto ve Sasuke’den öncekiler Hashirama ve Madara idi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık