Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

okunmaları paylaşman iyi oluyor, aslında globalde baruto büyük ihtimalle yirmiye katlıyordur, sonuçta mangalar resmi siteden önce çıkıyor.
Elbette bunlar resmi değerler, bu işin arka planında sayı katlanarak artıyordur. Bu durdurulamaz yükseliş bu saatten sonra ancak manga bitince son bulur. Ben bile bu kadarını beklemiyordum. Boruto hayal ettiğimden daha başarılı oldu.

Elbette bunlar resmi değerler, bu işin arka planında sayı katlanarak artıyordur. Bu durdurulamaz yükseliş bu saatten sonra ancak manga bitince son bulur. Ben bile bu kadarını beklemiyordum. Boruto hayal ettiğimden daha başarılı oldu.
valla yirmiye katlar derken az bile söylemiş olabilirim. biliyorsun takıntılı op fanları resmi çeviriyi bekleyip kutsal metinlerini tamamlıyorlar. borutoda her şey net.

Kim ne derse desin anizm tv de dmc3 diye bir çevirmen vardı, galiba çeviri işlerini bıraktı. Naruto ve boruto gibi diğer serilerde de efsane bir çeviri yapıyordu. İzlerken zevk alıyordum adamın çevirisinden dolayı. Ondan sonra hangi çevirmen geldiyse eski iştahla izleyemiyorum niyeyse.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Riful Kishimoto Borutoya dönüyor diyorlar, doğru mudur?

Canon seri Boruto
Müthiş haber, doğrudur herhalde.
Manga zaten iyiydi ama eksik yönleri vardı. Şimdi Kişimoto'nun giriş ile birlikte mükemmel bir esere dönüşecek. Kişimoto'nun ilk etkisi hikayeyi genişletmek ve karakterlerin etkinliğini artırmak olur. Yavaş yavaş her şeyi kendince düzelterek mangaya mükemmeleştirir. Zaten şu gelinen noktada hikaye yarısına bile ulaşmamışken eldeki malzeme bitince Kodaçi nasıl devam edeceği hakkında endişe duyuyordu büyük olasılık ve işe Kişimoto el attı.

Müthiş haber, doğrudur herhalde.
Manga zaten iyiydi ama eksik yönleri vardı. Şimdi Kişimoto'nun giriş ile birlikte mükemmel bir esere dönüşecek. Kişimoto'nun ilk etkisi hikayeyi genişletmek ve karakterlerin etkinliğini artırmak olur. Yavaş yavaş her şeyi kendince düzelterek mangaya mükemmeleştirir. Zaten şu gelinen noktada hikaye yarısına bile ulaşmamışken eldeki malzeme bitince Kodaçi nasıl devam edeceği hakkında endişe duyuyordu büyük olasılık ve işe Kişimoto el attı.
Boruto filler diyenler umarım utanirlar ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık