Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Borsalino vs. Sakazuki

Kim yener?

• Borsalino

Kullanılan: 48 42.9%
  • Sakazuki

Kullanılan: 60 53.6%
  • Kararsızım

Kullanılan: 4 3.6%

• Kullanılan toplam oy
    112
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla benim gördüğüm en mantıksız adam bu Borsalino... Işık hızında hareket edebilen birinin yenilmesini anlayamıyorum hiç... Ne bileyim hem hakisi var hemde ışık hızında hareket edebiliyor bu herife yetişebilmek için ondan daha hızlı olmak lazım yada onu bi şekilde yakalamak lazım...

Ama ışık hızını kullanabilen bir insan istemediği sürece nasıl olurda yakalanabilir ki ?

Düşünsenize bir ; Yerinde olsam her gün gidip yonkoulara birer tokat atıp geri dönerdim :D ne yani zaten yakalayamazlar ki :D tamam o tokattan etkilenmez yonkoular ama zevkine tokatla yani nolacak..

Ben beackmanın tabancayla bu adamı durdurmasıda çok garibime gitmişti çok saçma ya adam kurşundan daha hızlı nasıl olurda yani ellerini havaya kaldırır ?
Gözlem hakisi bunun için var zaten. Bir insanın hareketini önceden bilebilirsin. Nekadar hızlı olursa olsun hareketini önceden
gözlem ile görebilirsen ona karşı önlem de alınabilir. Tabi sakanın gözlemi buna yeteceğini düşünmüyorum orası ayrı.

Gözlem hakisi bunun için var zaten. Bir insanın hareketini önceden bilebilirsin. Nekadar hızlı olursa olsun hareketini önceden
gözlem ile görebilirsen ona karşı önlem de alınabilir. Tabi sakanın gözlemi buna yeteceğini düşünmüyorum orası ayrı.
adam ışık hızında ya.. önceden görsen ne olacak saniyede 300 000 küsür km. yol alabiliyor... Güneşle dünya arasındaki mesafe 149.600.000 km ışık dünyaya 8 dakika sonra geliyor... Eeee bu nedemek dünya , güneşle arasında ki mesafeden daha küçük değil mi ?

Yani borsalino kuzey kutbunda olsa Sakazuki de güney kutbunda olsa , Sakazukinin borsalinonun saldırısını 2-3 gün önceden gözlem hakisiyle görmesi lazım ki saldırıyı savuşturabilsin :D

Böyle bir saçmalık olabilir mi ya... One piece nin en saçma ve en güçlü meyvesi Borsalino ya ait.. Kullanmasını bilmiyo mal

Son savaşta Fuji Kizaru'yu dövecek zaten.Ama söyleme kimseye.

Şaka maka düşündüğüm şeyi düşünmüşsün.Fuji ve Kizaru'nun yeteneklerini bende çok uyumlu buluyorum.Çünkü Kizaru kendisinin dediğine göre ışık hızında hareket edebiliyor.Fuji ise Kizaru'nun aksine kişiye basınç uygalayarak fiziksel yeteneklerini kırıp yavaşlatabiliyor.İkisi arasındaki bir dövüşte Kizaru Fuji'yi hızlı tekmeleriyle nakavt etmeye çalışırken Fuji Kizaru'yu yavaşlatarak dövüşecektir.Aynı şekilde bir diğer ortak noktaları kılıç kullanmaları.Fuji zaten kılıç kullanıyor.Kizaru'da ışın kılıcı yapabiliyor.
Işık adama yerçekiminin etki edeceğini sanmam. Kara delik kadar ağır bir çekim uygulayabiliyorsa onu bilemem tabi. :/

adam ışık hızında ya.. önceden görsen ne olacak saniyede 300 000 küsür km. yol alabiliyor... Güneşle dünya arasındaki mesafe 149.600.000 km ışık dünyaya 8 dakika sonra geliyor... Eeee bu nedemek dünya , güneşle arasında ki mesafeden daha küçük değil mi ?

Yani borsalino kuzey kutbunda olsa Sakazuki de güney kutbunda olsa , Sakazukinin borsalinonun saldırısını 2-3 gün önceden gözlem hakisiyle görmesi lazım ki saldırıyı savuşturabilsin :D

Böyle bir saçmalık olabilir mi ya... One piece nin en saçma ve en güçlü meyvesi Borsalino ya ait.. Kullanmasını bilmiyo mal
Hocam naptın :D merak etme e.oda bile bukadar düşünmemiştir bunu :D hem gerçek dünyanın ışık hızıyla aynı olduğunu düşünmüyorum illaki daha yavaştır.

Ne kadar hızlı olursa olsun kısmına katılmıyorum. Gözlem hakisi'de kullanıcının haki level'ine göre belli bir hız limitine bakabiliyordur. Mesela Luffy Hancock'un kardeşleriyle dövüşürken g2'ye geçtiğinde kardeşlerinin tepkisi az çok görebildiğini fakat karşılık veremediğini belirtiyordu. Sonuçta Gözlem haki ve tepki süren önemli.

Hocam naptın :D merak etme e.oda bile bukadar düşünmemiştir bunu :D hem gerçek dünyanın ışık hızıyla aynı olduğunu düşünmüyorum illaki daha yavaştır.
Yani... bana bunlarla gel :D yok eğer gerçekten ışık hızındaysa Borsalino da bir mallık var demektir yani zeka özürlü falan olması lazım yenilmesi için

Daha üstüne birde bu adamın da gözlem hakisi var düşünün :D hem ışık hızı hem gözlem hakisi... Oda bunu açıklasın yada ateistler açıklasın... Bu adam niye tüm dünyayı ele geçirmiyor ?

Ne kadar hızlı olursa olsun kısmına katılmıyorum. Gözlem hakisi'de kullanıcının haki level'ine göre belli bir hız limitine bakabiliyordur. Mesela Luffy Hancock'un kardeşleriyle dövüşürken g2'ye geçtiğinde kardeşlerinin tepkisi az çok görebildiğini fakat karşılık veremediğini belirtiyordu. Sonuçta Gözlem haki ve tepki süren önemli.
Tabiki tepki süresi de önemli. Şimdi mesela bir corby g2 luffy ye gözlem kullansa birşey değişmez tepki verecek kabiliyeti var mı yok mu bilemeyiz ama sanji kadar hızlı olan birisi tepki verebilir. Hem gözlem seviyesi hem onu kullanan kişinin çapı da önemlidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık