Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Borsalino vs. Sakazuki

Kim yener?

• Borsalino

Kullanılan: 48 42.9%
  • Sakazuki

Kullanılan: 60 53.6%
  • Kararsızım

Kullanılan: 4 3.6%

• Kullanılan toplam oy
    112
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wb vuramadı kizaruya saka mı vuracak :)
Eğer kizaru kendini tutmazsa alır vs yi.
+1 hemen hemen aynı sahnelerdi, Kizaru Luffylere bakarken WB arkadan bisentoyla saldırdi, Kizaru bastı bisentoya deldi WByi. Akainu ise Marcoya bakarken arkadan yumruğu yemişti. :)

Kizaru net en güçlü amiral bana göre, mangaka onu nerflemek için belirsiz adalet demiş, adamda iyi veya kötülüğe kapılma yok hırs yok. Biraz hırs olsa ne yabıyonuz la değişikler deyip Akainu vs Aokikiye dahil olur o adadan filo amirali olmadan çıkmazdı :)

Kizaru konusunda benimle aynı görüşte olan bu kadar kişi olduğu aklımın ucundan bile geçmezdi. Şaşırdım epey..

Meyve olarak kesinlikle Kizaru öyle.Hız da önde.Akainu sadece daha dayanıklıdır Kizaru'ya göre bu sebeple Kizaru diyorum.

Meyveler etkisiz eleman.Akainu ne yapacak da ışığa zarar verecek ya da kizaru aynı şekil magmaya.Baya dövüş-haki vs si olur bu.Akainu bana yumruk kullanan karakter gibi geliyor.Malum meyveden de dolayı.Kizaru tekme zaten.Amma yine meyveden dolayı kizaru da daha dövüşçü.Kemcük ağzını düzeltirse kizaru yener.Her daim sakinliğinden dolayı daha psikopat gelmiştir.Boşuna dememişler sessizden kork.Akainu nun ne yapacağı az çok belli.

Yalnız Kizaruyada Marco vurdu ona bakarsan madem o kadar güçlü bir sağ kolu yardımsız niye alamıyor aynı Marco akainudan köşe bucak kaçıyordu bir kere Vistayla vurmayı denedi vuramadı.
Marco Akainu'dan hiç kaçmadı. Mangada her seferinde de Akainu'yu durdurdu. Vista'yla vurdu ve ciddi bir zarar veremedi doğrudur. Ancak Kizaru'ya da vurdu ve zarar veremedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık