Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Borsalino vs. Sakazuki

Kim yener?

• Borsalino

Kullanılan: 48 42.9%
  • Sakazuki

Kullanılan: 60 53.6%
  • Kararsızım

Kullanılan: 4 3.6%

• Kullanılan toplam oy
    112
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akainu rüyasında bile yetişemez Kizarunun hızına. Ee ikiside Logia olunca iş kalıyor Doruki,Haki ve hıza. Hız bakımından Kizaru kaça katlar bilinmez. Hakide ise kim öndedir kestirmek zor ancak ikiside canavar lakabı ile denizcilere katılıyorlar. Doruki açısından Akainu önde olsada bu fark çok da önemli düzeyde değildir.

sonuç olarak çok hızlı olmasının avantajıyla Kizaru diyorum.

Smoker'ın yaptığı hareketleri Kizaru'nun yaptığını hayal ederseniz sonuca kolay ulaşırsınız. Kizaru ışık hızıyla Akainu'ya yaklaşır, tekmesini hakiyle kaplar, ışık hızıyla ittirir, Akainu pert. :cool:

Ula filo amiralliğinin güçle ne alakası var.WG'nin adalet anlayışı muhtemelen Sakazuki'ninki ile uyuşuyor,gene Sengoku'nun adalet anlayışı da muhtemelen Aokiji ile uyuşuyor ki bu sebepten öneriyor olmalı.Yoksa yaşlılar toplanıp amirallerin güçlerini tartışıp,tamam en güçlüsü Akainu onu filo amirali yapalım mı der sizce ? Gene Sengoku da hmm en güçlüsü Aokiji ben onu önereyim bari der mi? Bence hiç mantığı yok.

Vsde kararsız kaldım ama oyumu Kizaru'ya atacağım fark açılmasın.

akainu gibi hantal bir adam magmaya haki ekleyemiyor ise hiç bir şansı yok :/ eklese bile ışık hızında hareket eden birini o magma ile vurması çok zor :/

Kizaru kılıç ustası aynı zamanda ve Işın Kılıcına Haki ekleyebiliyor. Güçlü rakiplere karşı hep kılıç kullandı: Rayleigh, Zephr...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık