Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Borsalino vs. Charlotte Linlin

Kim alır

• Kullanılan toplam oy
    304
istisna demek çok kolay ama mantıklı değil, başarılara göre değerlendirirsek Fujitora ile Akainu'nun birbirlerine yakın olduğunu söylemek bile çok güç zaten ben böyle bir hiyerarşi olduğunu vs. düşünmüyorum artık sağ kol seviyesi dediğimiz insanlar arasında bile neredeyse dağlar kadar fark var
Buggy mangakanın yarattığı bir şaka karakteri yav. Neden mantıklı olmasın ki?
Bir de başarılar direkt güç ile ilgili değil. Akainu ile Aokiji arasında da çok fark olması gerekirdi o zaman.
Sağ kollar arasında çok fark olduğunu da düşünmüyorum ben bu arada.

Dövüşün off panel şekilde çok kısa sürede bittiğinin ve BM'nin sırf kurgu uğruna karakterine aykırı şekilde Kid ve Law'ı bırakıp gittiği için devamının geldiğinin farkındasın değil mi dostum? O noktadan sonrası villain tarifesi yedi bebe haliyle dev tekleyen kadın tüy kadar Law'ı itekleyemedi üstünden falan. Yarın aynısı Kizaru'ya olur o zaman da bize gösterilen savaşı buydu falan deyip geçersin umarım.
hayır yani bir karakter normalde bu kadar güçsüz değil diyorsan onun önceden ne kadar güçlü olduğunu vurgulamak için x panelini veya sahnesini kullanırsın, Big Mom ikiliyi yendiğini sanıp uzaklaşıyor orada güç ile alaklı da çok şey yok aslında, dövüşün off panel kısımlarında Big Mom racon kesiyor zaten, Law konusuna gücü yetmedi diyorum ben direkt orada açık açık Law övülüyor dayanıklılığı ile

Buggy mangakanın yarattığı bir şaka karakteri yav. Neden mantıklı olmasın ki?
Bir de başarılar direkt güç ile ilgili değil. Akainu ile Aokiji arasında da çok fark olması gerekirdi o zaman.
Sağ kollar arasında çok fark olduğunu da düşünmüyorum ben bu arada.
sonuç olarak yonkou makamına uygun görüldü ve yonkou oldu bu sayede yonkoular arasında bir güç dengesi olmadığını kanıtladı, Fuji'nin Zoro'nun slasha patinaj çekmesi gibi panelleri olduğu için akainu ile aynı kefeye koyamıyorum ben ama Aokiji de öyle bir olay yok Mf'de akainu kadar ön plana çıkmadı ama şu sahneden gömebileceğimiz bir şey de vermedi,

hayır yani bir karakter normalde bu kadar güçsüz değil diyorsan onun önceden ne kadar güçlü olduğunu vurgulamak için x panelini veya sahnesini kullanırsın, Big Mom ikiliyi yendiğini sanıp uzaklaşıyor orada güç ile alaklı da çok şey yok aslında, dövüşün off panel kısımlarında Big Mom racon kesiyor zaten, Law konusuna gücü yetmedi diyorum ben direkt orada açık açık Law övülüyor dayanıklılığı ile
Buradaki olay kurguya kurban gitmesiydi de sana zaten güç sahnesi de söyledim direkt mevzuyu kapatacak şekilde. Bebeyken dev tekleyen insan gücünün zirvesindeyken Law'ı itekleyemiyorsa ben okuyucu olarak bu sahneye bakıp heee demek ki Law çok güçlüymüş diyorsam ya bende bir problem vardır ya da okuduğum şeyde.

yahu mom kizaruyu rahat alır allahınızı severseniz law'ın şu ses engelleme özelliği olmasa mom sabaha kadar savaşırdı orada çok ciddi handikapları vardı adam gibi haki bile kullandırtmadı oda wano'ya geliş amacı bile hedef tahtası olup kid law'ın yeteneklerini göstermesi için başka bir şey değil. üstüne iki kişiyle savaşmak ciddi dezavantaj veriyor taktiklerle göt altına gidebiliyorsun.

Buradaki olay kurguya kurban gitmesiydi de sana zaten güç sahnesi de söyledim direkt mevzuyu kapatacak şekilde. Bebeyken dev tekleyen insan gücünün zirvesindeyken Law'ı itekleyemiyorsa ben okuyucu olarak bu sahneye bakıp heee demek ki Law çok güçlüymüş diyorsam ya bende bir problem vardır ya da okuduğum şeyde.
o sırada Law kılıç saplamıyor mu Big Mom'a bir dayanağı var yani çok mantıksız değil düşmemesi zaten o sırada uzaklaştırmadan ziyade doğrudan Law'ı bitirmeye yönelik saldırıyor, Big Mom vssi güç yansıtma bakımından iyi bir dövüş değil Big Mom'ın gücü kısılmıyor bence ama egosu onun yenilmesinde ön ayak oluyor yine kadının dayanıklılığı hızı vs. değişmiyor yani hâlâ counter shock yediğinde kan veren, Kid'e tepki veremeyen kadın

Momo'nun amiral tokatladığı sayıdan sonra amiral vs yonkou rezaletini hortlatıp Kf tarihinin şu yüzkarası konuyu makaraya almanız iyi olmuş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık