Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Borsalino vs. Charlotte Linlin

Kim alır

• Kullanılan toplam oy
    304
mala bağlmamış bm'den kasıt ne ? kid ve law halindeki ise big mom normalde de öyle onun gücü o,
mesela şu sahnede Kizaru saldırı alıyor ama saldırıdan hasar almıyor ya WB'nin kumandanı haki bilmiyor ki o kumandan Roger ile olan vsden beri tayfada eski bir üye haki bilmemesi pek mantıklı değil yada Kizaru Katakuri'nin yaptığı gibi cisimleştirme ve geleceği görerek saldırı blokluyor, WB sahnesinde de bana kalırsa sıyrılıyor ve dengesini kaybedip düşüyor aksi takdirde hasar olması gerekirdi

Kurgu uğruna mal edilmiş hali o. Denizlerde 40 yıl terör estirmiş kadının o mal dövüşteki haliyle bunu başarma ihtimali yok. Bu sahnede hiç gözlemi olmasın gene sıyrılır o saldırıdan. Önden göstere göstere yapıyor adam saldırısını. WB'nin saldırısından gözlemle kurtulmuştur bence de belki de çok iyidir ama net şekilde usta diyebileceğimiz bir sahnesi yok.
WB yanlış hatırlamıyorsam 2 kere arkadan saldırıyor. İkisini de atlatıyor işte.
Bunu yapması için ortalama bir kullanıcı olması dahi yeter. İleride bu özelliğine vurgu yapılırsa hakkını veririz şimdilik Kata, Fuji seviyesinde diyemeyiz bana göre.

gözlemi olmasın gene sıyrılır o saldırıdan. Önden göstere göstere yapıyor adam saldırısını. WB'nin saldırısından gözlemle kurtulmuştur bence de belki de çok iyidir ama net şekilde usta diyebileceğimiz bir sahnesi yok.
cisimleştirme başlı başına ustalık bence çünkü cisimleştirdiğin yer öyle rastgele bir yer değil veya tüm vucudunu cisimleştirmiyorsun aynı anda sadece saldırıyı gelecek olan yeri cisimleştirmen gerek ki bu da büyük marifet, ki " göstere göstere " gibi bir durumda yok bence panel bir anda önümüze geliyor onda da vsnin tek panelini görüyoruz, bundan önce de bu vs ile alakalı bir şey yok diye hatırlıyorum

Kizaru'nun mevkidaşının patladığını göreceğiz.
saçma olur o zaman gidip Buggy üzerinden Big Mom'ın gücünü ölçelim.

Kurgu uğruna mal edilmiş hali o. Denizlerde 40 yıl terör estirmiş kadının o mal dövüşteki haliyle bunu başarma ihtimali yok. Bu sahnede hiç
kadını tüm gücüyle gördüğümüz başka ne dövüşü var ki kurgu uğruna şöyle oldu böyle oldu diyoruz tek ciddi savaşı buydu bize gösterilen onda da sonuç belli

kadını tüm gücüyle gördüğümüz başka ne dövüşü var ki kurgu uğruna şöyle oldu böyle oldu diyoruz tek ciddi savaşı buydu bize gösterilen onda da sonuç belli
Dövüşün off panel şekilde çok kısa sürede bittiğinin ve BM'nin sırf kurgu uğruna karakterine aykırı şekilde Kid ve Law'ı bırakıp gittiği için devamının geldiğinin farkındasın değil mi dostum? O noktadan sonrası villain tarifesi yedi bebe haliyle dev tekleyen kadın tüy kadar Law'ı itekleyemedi üstünden falan. Yarın aynısı Kizaru'ya olur o zaman da bize gösterilen savaşı buydu falan deyip geçersin umarım.

Buggy istisna ama. Kaido ve Luffy üzerinden Big Mom'un gücünü aşağı yukarı ölçebiliyoruz mesela.
istisna demek çok kolay ama mantıklı değil, başarılara göre değerlendirirsek Fujitora ile Akainu'nun birbirlerine yakın olduğunu söylemek bile çok güç zaten ben böyle bir hiyerarşi olduğunu vs. düşünmüyorum artık sağ kol seviyesi dediğimiz insanlar arasında bile neredeyse dağlar kadar fark var

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık