Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Borsalino vs. Charlotte Linlin

Kim alır

• Kullanılan toplam oy
    304
Burası bilinçli kullanıyora bir delil değil. Bu birbirlerini tartma saldırısı. İster istemez o moda giriyorlar. Zaten temassız da çarpışmıyorlar. Hep bir öfke bir gerilim anında ara sıra yapıyor. Yoksa Law ve Kid üzerinde bir kez bile görmememizin hiçbir mantıklı gerekçesi yok.
Bu gök yarma işi kral haki. Söylendi zaten. Big Mom biliyor yani. Demek ki meyve tabanlı dövüşmeyi daha çok seviyor. Arada kral haki de kullandı zaten millet bayılıyordu etkisinden, Usopp üstleniyordu.

Bu gök yarma işi kral haki. Söylendi zaten. Big Mom biliyor yani. Demek ki meyve tabanlı dövüşmeyi daha çok seviyor. Arada kral haki de kullandı zaten millet bayılıyordu etkisinden, Usopp üstleniyordu.
Daha çok seviyor? :D İyi o zaman ölmeyi de daha çok seviyor. Bilinçsiz de eklese yarılabilir. Hakisi güçlü zaten kadının. Ama bilinçli kullanabildiğine hiçbir delil yok. Law ve BM'de bir kez bile kullanmaması ise aksine delil.

Daha çok seviyor? :D İyi o zaman ölmeyi de daha çok seviyor. Temassız da eklese yarılabilir. Hakisi güçlü zaten kadının. Ama bilinçli kullanabildiğine hiçbir delil yok. Law ve BM'de bir kez bile kullanmaması ise aksine delil.
Kullandı off panel, millet bayılıyordu dedim ya. Kılıca yıldırım ekleyince vurduğu yeri siliyor zaten gördüğün gibi, ona kral haki eklemesine gerek yok pek.

Kullandı off panel, millet bayılıyordu dedim ya. Kılıca yıldırım ekleyince vurduğu yeri siliyor zaten gördüğün gibi, ona kral haki eklemesine gerek yok pek.
Aga o da bilinçsizdir. Luffy MF'de alayını bayılttı bilinçsiz olarak. Kadın füzeleri de sırf öfkelenerek bağırdığı için h.haki ile patlatmıştı.

Vurduğu yeri silememiş. Kid ve Law'ın izi hala duruyor.:D

Aga o da bilinçsizdir. Luffy MF'de alayını bayılttı bilinçsiz olarak. Kadın füzeleri de sırf öfkelenerek bağırdığı için h.haki ile patlatmıştı.

Vurduğu yeri silememiş. Kid ve Law'ın izi hala duruyor.:D
Abi bu bilinçsiz olayına bi kanıt yok ki sen öyleymiş gibi söylüyorsun diye kanıt alamayız. İki kere kullandığını gördük zaten bilinçli şekilde, bir de off panel söylendi. Şimdi biz dövüşün çok az bi kısmını gördük bir de harbiden kral hakiye pek ihtiyacı yok Big Mom'ın Kaido kadar. Kaido düz sopayla dövüşüyor, Big Mom ruhlarını kılıca basıyor. O kılıcın kral hakili saldırıdan geri kalacağını sanmam dev metal boğa hurdasını siliyordu gördüğün gibi. Bayağı yıkıcı bir şey.

Linli'in bu bölümde aldığı saldırıları başka bir karakter alsaydı çoktan mezara girmişti. Law'ın katman katman daha büyük delikler açtığı saldırının seri içerisinde denkleyebileceğimiz pek az saldırı var.
Linlin diyenler gelecekte kazanır.

Kizaru'nun saldırılarının hepsini bam bam yiyeceği çok açık BigMom'ın, yani Kizaru'nun dümdüz kafa kafaya savaşmasına gerek yok. BigMom'ın şu elemental homie'leri Prometheus Hera falan Kizaru'ya hasar verebilir mi o da belli değil. Adamda logia meyve var, ben hatırlamıyorum bu homielerin saldırılarını bir logia'ya yaptıklarını. Yani BigMom'ın Kizaru'ya vurabilmesi için dümdüz kılıcıyla yada yumruğuyla vurması lazım, BigMom bir tane vurana kadar Kizaru kevgire çevirir onu.

Linli'in bu bölümde aldığı saldırıları başka bir karakter alsaydı çoktan mezara girmişti. Law'ın katman katman daha büyük delikler açtığı saldırının seri içerisinde denkleyebileceğimiz pek az saldırı var.
Linlin diyenler gelecekte kazanır.
Yalnız BM'nin düştüğü saldırılardan logia'lar etkilenmiyor...
Onun dışında yine de bu dövüşü BM'nin kazanacağını düşünüyorum. Amiraller işlenildiğinde bu tarz onlar da çok eleştiri yiyecekler.
Baktım bir kaç kişi WB'den örnek veriyor. WB düzgün haki bile kullanamıyordu o savaşta...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık