Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Borsa Yatırımı

borsaya yatırım yapıyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    117
Elinde Kontrolmatik hissesi olan arkadaşlar Bedelliye katılmak isterseniz Rüçhan hakkını onaylamanız lazım yoksa zarar edersiniz. Vakıfbank da mobil bankacılıkta var ama diğer bankalarda nasıl bilmiyorum, müşteri hizmetlerini arayıp oradanda yapabilirsiniz.

Elinde Kontrolmatik hissesi olan arkadaşlar Bedelliye katılmak isterseniz Rüçhan hakkını onaylamanız lazım yoksa zarar edersiniz. Vakıfbank da mobil bankacılıkta var ama diğer bankalarda nasıl bilmiyorum, müşteri hizmetlerini arayıp oradanda yapabilirsiniz.
çok şükür elimizde yok

Arkadaşlar airdrop ilgilenen lütfen kayıt olmadiysa benden kayıt olabilir mi
Sevinirim

Arkadaşlar airdrop ilgilenen lütfen kayıt olmadiysa benden kayıt olabilir mi
Sevinirim
yanlış konu

Türk halkının savunma sanayii sevdası bazen şirket kâr etmese de hisselere yansıyor. 74 TL den aldığım altny şu an 101 TL yalnızca 1 ay oldu
Güzel fiyattan almışsın dostum SDTR gibi olursa 400-450 leri görebilir, tabi garantisi de yok. Ama bu ortamda savunma sanayi hisseleri insanları üzmez gibi (Aselsan, SDTR,Papil,Altınay)

Güzel fiyattan almışsın dostum SDTR gibi olursa 400-450 leri görebilir, tabi garantisi de yok. Ama bu ortamda savunma sanayi hisseleri insanları üzmez gibi (Aselsan, SDTR,Papil,Altınay)
Tahtası çok büyük değil.Aylık olarak ekleme yapan bir kesim de var. 60 milyon lot. Şirket zarar da etse ilerde çok büyür diye düşünen bir kesim alım yapmaya devam ediyor. O rakamlara gelebilir.

işleyen çalışan yöntemler varken insanların ısrarla denenmiş ve başarısız olunmuş yöntemleri deneme hevesi epey şaşırtıcı .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık