Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Borsa Yatırımı

borsaya yatırım yapıyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    107
kimse satmaz. koyduğunuz rakamlar servetinizin yüzde 20’sinden azsa bence yatırım yapmıyorsunuz yine de. sasaya 1000 koyup 2000 le çıkmışsınız ama keske daha fazla para koysaydım yerine geç davranmasaydım diyorsunuz yatırımcı vibe ı yok sende reis .
1000 koyup 3000 ile çıktım aslında da konu o değil. :D

Ben tam anlamıyla yatırımcı değilim. Mevcut işlerim zaten çok vaktimi alıyor.

Sasa konusunda keşke de demiyorum zaten. İşlerimin yoğunluğundan 1-2 gün takip edemedim. O sırada düşen hisseden çıkamadım. Onu anlatıyorum.Mevcut gelirimi tek kaleme bağlamıyorum. Hisse senedi dışında farklı alımlarım oluyor her ay. Toplam servetim 100 bin lira değildir muhtemelen. Aktif olarak, halka arzlar dahil hisse senedi olarak 20 bin lira civarında bir meblağ tutuyorum. Senin hesabınla yatırımcı oluyor muyum o zaman? :D

1000 koyup 3000 ile çıktım aslında da konu o değil. :D

Ben tam anlamıyla yatırımcı değilim. Mevcut işlerim zaten çok vaktimi alıyor.

Sasa konusunda keşke de demiyorum zaten. İşlerimin yoğunluğundan 1-2 gün takip edemedim. O sırada düşen hisseden çıkamadım. Onu anlatıyorum.Mevcut gelirimi tek kaleme bağlamıyorum. Hisse senedi dışında farklı alımlarım oluyor her ay. Toplam servetim 100 bin lira değildir muhtemelen. Aktif olarak, halka arzlar dahil hisse senedi olarak 20 bin lira civarında bir meblağ tutuyorum. Senin hesabınla yatırımcı oluyor muyum o zaman? :D
yatırımcı dediğin tek bir hisseye YOLO YAPAR

Onu hissenin durumu farkli :D, Şirketi fayansina kadar satsan etmiyecek bir degere ulasan bir firma. Vole vuran cok oldu ondan ve niye degerlendigini cozende olmadi tam :oleyo2: :at:
bütün hisse değerlemeleri gelecekteki nakit akımlarına göre olduğu icin apple’ı da fayansına kadar satıp kepenk indirsen 2 trilyon dolar a yaklasamazsın bile. hayal pompalayınca her hisse uçup gidiyor. piyasa değeri cok yüksek değilmiş yine de, bi hektas kadar balon değildir herhalde be

Ben beginnerım usta. Çok şey yapma.
şaka maka bi yana bende 4 hisse var bu 4 hissedeki para dışında nakit param neredeyse yok gibi bir şey. az hisse taraftarıyım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık