Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Seri çok dar bir alana sıkışmıştı zaten. Kötüler belliydi. Midoriya'nın sınıfı çok ön plandaydı. Kötü tayfanın neredeyse hepsini de manganın yarısına kadar tanıtınca manganın ilgi çekici tarafı kalmadı resmen. Ben de yarıda bırakmıştım.

Naruto Toriko Bleach sonra da bu seri. Hepsi mi kötü biter?

@Reiper :D
Bunların arasında gene final arcının yarısından sonra batışı başlayanlar var. One Piece 10 yıldır su alıyor. Zaman atlaması sonrası bir Zou Arc var bir de az biraz Tüm Kek arcı. Geri kalan arclar boş balon arclar. Zaman atlaması öncesi ile zaten kıyaslanamazlar. One Piece bitince göreceğiz bakalım nasıl olacak?

Seri çok dar bir alana sıkışmıştı zaten. Kötüler belliydi. Midoriya'nın sınıfı çok ön plandaydı. Kötü tayfanın neredeyse hepsini de manganın yarısına kadar tanıtınca manganın ilgi çekici tarafı kalmadı resmen. Ben de yarıda bırakmıştım.

Bunların arasında gene final arcının yarısından sonra batışı başlayanlar var. One Piece 10 yıldır su alıyor. Zaman atlaması sonrası bir Zou Arc var bir de az biraz Tüm Kek arcı. Geri kalan arclar boş balon arclar. Zaman atlaması öncesi ile zaten kıyaslanamazlar. One Piece bitince göreceğiz bakalım nasıl olacak?
OP her yönüyle yine bu üsttekilerden daha iyi gidiyor. OP kendi standardına göre çok bozdu ama onda haklısın.

Zaman atlaması sonrası Doflamingo ve Kaido geldi aklıma bi tek Dressrosa ve Wano'nun da hakkını yemeyelim Doflamingo ve Fujitora baya iyiydi karakter olarak Wano'da da flashback ve Kaido iyiydi hakkını yemeyelim şimdi bu iki arcın

Girişi, gelişmesi güzel ancak sonu kötü biten bir anime olarak değerlendiriyorum. Çocuk diyebileceğimiz karakterlerin dünyanın en güçlü kötüleri ile karşılaşması ve hiçbir kayıp vermeden kazanması oldukça saçma geliyor. Yazar, zorla bitirmek için uğraşmış gibime geliyor. "Bu benim en büyük kahramanlık hikayem" diye başlayan bir seri içinde "en büyük kahramanlık" adına hiçbir şey göremedim. Final sahnesi özelinde; "5 Yıl Sonra - 8 Yıl Sonra" gibi bir kısım varsa, mangaka s...tı, sıvıyor diye anlıyorum. Hikayesi çok güzel giden animelerin sonu neden bu kadar kötü bitiyor anlam veremiyorum. Demon Slayer, Atack on Titan, Naruto, Bleach ve şimdi bu... Eleştirim belki biraz serttir, rahatsız olanlar var ise özür dilerim ama elinizi vicdanınıza koyun. Şu son sizi tatmin etti mi?

Türkçe çeviri yapanlar varmış, yeni fark ettim)) şu karga burunlu herifle olan dövüşleriyle beraber küçük bi bebeyi kurtardıkları yerden sonra neredeyse hiç okumadım yazıları desem yalan olmaz, resimlere bakıp geçmiştim))

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık