Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Bu hikaye Midoriya'nın nasıl 1 numara oldugunu anlatan hikaye olmalıydı. Tatmin etmedi.
O açıdan beni de pek tatmin etmedi. 1 numara Mirio olmuş, Shoto ikinci. Deku'nun ise ilham verdiği birkaç çocuk var işte o kadar. All Might benim için en iyi kahramansın dedi bir de. Ben herkesin gözünde öyle olur diye bekliyordum seri sonunda.

Dandik bitti. Deku ile Ochako arasında hiçbir şey yaşanmaması ise çok garip bir tercih. Son yaşanan olmasa sonsuza kadar yalnız kalacak herhalde. Bakugo için birisini göstersin diye beklerdim o da olmadı.

O açıdan beni de pek tatmin etmedi. 1 numara Mirio olmuş, Shoto ikinci. Deku'nun ise ilham verdiği birkaç çocuk var işte o kadar. All Might benim için en iyi kahramansın dedi bir de. Ben herkesin gözünde öyle olur diye bekliyordum seri sonunda.
Yanlış mı hatırlıyorum bilmiyorum ama " bu benim nasıl 1 numara olduğumun hikayesi "şeklinde bir girişi yok muydu animede ? Bi serinin zaman atlaması yaşaması gerekiyordu. Potansiyelini harcadı ve konu bulamadı sanırım.

Deku olmayınca Bakugo 1 numara olmayı önemsemeyi bırakmış. Kendini kayda alan haberciye bilerek çatıyor sıralaması düşsün diye.

Yanlış mı hatırlıyorum bilmiyorum ama " bu benim nasıl 1 numara olduğumun hikayesi "şeklinde bir girişi yok muydu animede ? Bi serinin zaman atlaması yaşaması gerekiyordu. Potansiyelini harcadı ve konu bulamadı sanırım.
En iyi kahraman oluşumun hikayesi diyordu. All Might'da son savaşta benim en iyi kahramanımsın dedi. Ben de 1 numara olmasını bekliyordum ama olmadı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık