Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Bocchi the Rock!

Animeyi Beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    7
Ne vadediyorsa veriyor k-on sadece tatlı değil. Arkadaşlık teması olsun, müzikleri olsun, komedisi olsun on numara. Her karaktere gerektiği kadar eğiliyorlar o seride. Aga bu seri baştan sona fiyasko yani. Bi tane tatlı kız koyalım Rock falan diyelim deyip geçmişler. Anime başlığında çok sövdüm ben bu seriye gaza getirdin beni durup dururken
şu tarzdaki tüm içerikleri tüketmiş izlenimi veriyorsun nedense

Ne vadediyorsa veriyor k-on sadece tatlı değil. Arkadaşlık teması olsun, müzikleri olsun, komedisi olsun on numara. Her karaktere gerektiği kadar eğiliyorlar o seride. Aga bu seri baştan sona fiyasko yani. Bi tane tatlı kız koyalım Rock falan diyelim deyip geçmişler. Anime başlığında çok sövdüm ben bu seriye gaza getirdin beni durup dururken
Bahsettiğin seriyi bilmiyorum da K-On konusunda dediklerine katılıyorum.

Şu ana karakterine aşık olduğun seriydi dimi?
Ne tatlı la bunlar deyip izlemeyi düşündüğün, sonra da ben bir playboyum, benim gibi alfa erkekler böyle seriler izlememeli deyip vazgeçtiğin seri...

arksla izlemedim de bu kizlar slamming deathcore muzik yapiyo mu? veya djent riffli metalcore fln...bunun gibi tatlis oglanlarla dolu bi muzik animesi vardi onu izlemistim (given) baya güzeldi

K-On’un mangasını, Bocchi’nin animesini tüketmiş birisi olarak son cümleni kınıyorum. Mis gibi seri Bocchi.
K-on'un animesini bocchinin mangasını okusaydın keşke. En azından gerçek moe görürdün.

arksla izlemedim de bu kizlar slamming deathcore muzik yapiyo mu? veya djent riffli metalcore fln...bunun gibi tatlis oglanlarla dolu bi muzik animesi vardi onu izlemistim (given) baya güzeldi
Bi nane yapmıyorlar müzikler de kötü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık