Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Bocchi the Rock!

Animeyi Beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    7

Stüdyo
CloverWorks

Yapımcı
Aniplex, Houbunsha

Yazar
Aki Hamaji

Bölüm Sayısı
12

Tür
Komedi, Müzik, Slice of Life

Çıkış Tarihi
9 Ekim 2022

Konu
Hitori ''Bocchi'' Goto kendisini gitar çalmaya adamış, arkadaş edinmek ve bir grupla beraber sahneye çıkmak isteyen asosyal birisidir. Bir gün Kessoku Band grubuna katılması için davet eden davulcu Nijika Ijichi ile tanışır. İlk sahne gösterileri vasat olmasına rağmen, kızların tek bir ortak noktası vardır o da müziğe karşı duydukları aşktır. Mutluluğu performansta bulan Bocchi ve grup arkadaşları, lise günlerinden en iyi şekilde yararlanmak için kendilerini müzisyen olarak geliştirmeye adarlar.​

Moe-den nefret ederim, bu aralar baya popüler her yerde karşıma çıkıyor, kısmetse olur v2 resmen.

K-On seven tayfa baya sevmiş galiba.

Takip ettiğim bir yayınevi çalışanının önerisiyle başladım. Bence tam çerezlik bir seri. Piyasada bunun adını tam bilmesemde garip(?) yüz ifadesi ve mimiklerinin bol olduğu bir seri. Benim hoşuma gitti.

K-on çok tatlı seriydi ya bi ara @Arthur Morgan ile rewatch yapmak lazım..
Ne vadediyorsa veriyor k-on sadece tatlı değil. Arkadaşlık teması olsun, müzikleri olsun, komedisi olsun on numara. Her karaktere gerektiği kadar eğiliyorlar o seride. Aga bu seri baştan sona fiyasko yani. Bi tane tatlı kız koyalım Rock falan diyelim deyip geçmişler. Anime başlığında çok sövdüm ben bu seriye gaza getirdin beni durup dururken

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık