Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Boa Hancock

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 230 76.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 70 23.3%

• Kullanılan toplam oy
    300
Dostum yeterince ima var.

1. Kutsal ejderler hemşireyi güpegündüz kaçırdı. Her ne kadar evlilik maskesiyle de olsa bayağı bayağı tecavüz yani.

2. Hancock dünyanın en güzel kadınıyken ona sulanmamış olmaları zor.

3. Hancock bu olaylardan sonra erkeklerden tiksindim diyor. Sence Hancock neden erkeklerden tiksindi? Kutsallar sadece erkek değil.
Normalde katılırdım fakat bu seri bir istisna sırf aynı nefesi solumaktan bile çekinen kişilerin tecavüz olayına girmelerinin pek bir mantığı yok açıkçası ayrıca shirahoshi hancock ile aynı güzelliğe sahip denilmesine rağmen onu sırf köpekbalığı
( ne olduğunu tam hatırlamıyorum) havuzuna koyup ne olacağını görmek için istiyordu.
Ayrıca uyuşmayan iki nokta daha var.
1- hancock o zaman güzel denebilecek bir yaşta değildi onu ve kardeşlerini ırkından dolayı aldıklarını düşünüyorum.
2- hancockun meyvesi ile bu dediğin olayın olması imkansız sonuçta direkt buna kalkışan kişiyi taşa dönüştürürdü ve o anda hemen hancock öldürülürdü.

Son düzenleme:
Normalde katılırdım fakat bu seri bir istisna sırf aynı nefesi solumaktan bile çekinen kişilerin tecavüz olayına girmelerinin pek bir mantığı yok açıkçası ayrıca shirahoshi hancock ile aynı güzelliğe sahip denilmesine rağmen onu sırf köpekbalığı
( ne olduğunu tam hatırlamıyorum) havuzuna koyup ne olacağını görmek için istiyordu.
Linlin'in küçğk çocukları kendinden geçip yediği ve farketmediği bir evrende.. Hancock'un tacize uğraması çok uç değil.

Linlin'in küçğk çocukları kendinden geçip yediği ve farketmediği bir evrende.. Hancock'un tacize uğraması çok uç değil.
Uc nokta olması değil karakterlere ters düşen bir olay. Ayrıca şu durumuda göz önüne almak lazım
-hancockun meyvesi ile bu dediğin olayın olması imkansız sonuçta direkt buna kalkışan kişiyi taşa dönüştürürdü ve o anda hemen hancock öldürülürdü.

sırf aynı nefesi solumaktan bile çekinen kişilerin tecavüz olayına girmelerinin pek bir mantığı yok açıkçası
Hemşire?

1- hancock o zaman güzel denebilecek bir yaşta değildi onu ve kardeşlerini ırkından dolayı aldıklarını düşünüyorum.
16 yaşındaydı en son. Kutsal ejderler erişkinlik yaşını esas alırlar mı emin değilim.

2- hancockun meyvesi ile bu dediğin olayın olması imkansız sonuçta direkt buna kalkışan kişiyi taşa dönüştürürdü ve o anda hemen hancock öldürülürdü.
Bildiğim kadarıyla bunum iççin Hancock'un özel ışın fırlatması gerekiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık