Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Boa Hancock

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 230 76.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 70 23.3%

• Kullanılan toplam oy
    300
Hancock seri içinde çok fazla gördüğümüz bir karakter olmadı. Biraz kibirli ve bencil bir yapısı var doğru. Ancak Luffy özelinde hatunların efendi yerine piç tercihinin tersini gerçekleştirmiştir ki bu hareketi bile sevilmesi için yeterlidir. Çocukken Kutsal Ejderler tarafından cinsel istismara uğramış, dünyanın kötü yüzünü görmüş olan ve bu yüzden pek de iyi bir kişiliği olmayan bu kadının Luffy'e sırf iyi birisi olduğu için masumca aşık olması, içinde bir disney premsesinin, bir meleğin yattığının göstergesi.

Böyle birşey gerçekten açık açık geçiyor mu yoksa kutsal ejder kölesi diye mi böyle bir düşünce var?
Charloss'un beğendiği kadınları karısı yaptığını ve istediği zaman da boşadığını biliyoruz ve sayıları çok fazla. Bu zaten tecavüzden başka bir şey değil.
Doflamingo'nun geçmişinde bir adam kızımı alıkoydular üçgün sonra geldi tek kelime etmedi ve kendini öldürdü dedi. E tecavüz demeden tecavüz demek de aynen böyle olur zaten.

Böyle birşey gerçekten açık açık geçiyor mu yoksa kutsal ejder kölesi diye mi böyle bir düşünce var?
Dostum yeterince ima var.

1. Kutsal ejderler hemşireyi güpegündüz kaçırdı. Her ne kadar evlilik maskesiyle de olsa bayağı bayağı tecavüz yani.

2. Hancock dünyanın en güzel kadınıyken ona sulanmamış olmaları zor.

3. Hancock bu olaylardan sonra erkeklerden tiksindim diyor. Sence Hancock neden erkeklerden tiksindi? Kutsallar sadece erkek değil.

Charloss'un beğendiği kadınları karısı yaptığını ve istediği zaman da boşadığını biliyoruz ve sayıları çok fazla. Bu zaten tecavüzden başka bir şey değil.
Doflamingo'nun geçmişinde bir adam kızımı alıkoydular üçgün sonra geldi tek kelime etmedi ve kendini öldürdü dedi. E tecavüz demeden tecavüz demek de aynen böyle olur zaten.
Yok one piece o konulara çok bulaşmayan bir manga olduğu için anımsayamadım böyle bir olayın varlığını ama kutsal ejderleri bu kadar kötü yapan adamdan da pek fazla şey beklemem

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık