Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Boa Hancock

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 230 76.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 70 23.3%

• Kullanılan toplam oy
    300
Karı hakkında iyi bir şey yazayım derken hep kalıplaşmış şeyler yazdığının farkındasın değil mi ? Karakter ve misyon gibi şeyleri kastettiğini düşünüyorum @Yamato nun .
Hancock hakkında iyi bir şey yazmaya çalışmadım. Ki bu yazdıklarımda kalıplaşmış şeyler değil, Hancock'u tanımlayan şeyler. Hiçbir vasfı yok dedi ben de taşıdığı bütün özellikleri saydım. Luffy'ye sağladığı fayda da ortada.
Pek sevilesi bir kadın olmadığı ortada ama bir ton vasfı olan bir karakter. Oda ön planda tutmak istese yapabileceği şeyleri az buz değil.

luffyi impel downa götürmesi dışında 0 işte... buggy de savaş lorduydu, chinjao da kralların hakisi kullanıyodu. güzellik değerlendireceğim bir şey değil
Canım. Güzelim. Kadının güzelliğini vasıf olarak kullanmak gibi bir şey yok zaten. Ama o güzellik kadının meyvesiyle birleşince önünde durabilecek insan sayısı nasıl azalıyor haberin var mı?
Ayrıca İmpel Down'a götürmesi dışında diyon da kadının başka sahnesi mi var doğru düzgün? İşlendiği kadarıyla baya fayda sağladı. Benim de sevdiğim biri sayılmaz ama kadının potansiyeli çok yüksek. Bence zaten o yüzden Luffy'ye bu kadar aşık oldu. Serinin sonlarında meyvesini alacağız bu aşkın kadın boş kadın değil.

kişilik, insanlık, güler yüz, sempatiklik

Canım. Güzelim. Kadının güzelliğini vasıf olarak kullanmak gibi bir şey yok zaten. Ama o güzellik kadının meyvesiyle birleşince önünde durabilecek insan sayısı nasıl azalıyor haberin var mı?
Ayrıca İmpel Down'a götürmesi dışında diyon da kadının başka sahnesi mi var doğru düzgün? İşlendiği kadarıyla baya fayda sağladı. Benim de sevdiğim biri sayılmaz ama kadının potansiyeli çok yüksek. Bence zaten o yüzden Luffy'ye bu kadar aşık oldu. Serinin sonlarında meyvesini alacağız bu aşkın kadın boş kadın değil.
ya gücüne laf etmedim gücünü neden savunuyorsun bana :D coby patlatçak zaten bunu ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık