Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Boa Hancock

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 230 76.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 70 23.3%

• Kullanılan toplam oy
    300
Unvanı en başta saçma geliyordu BM var diye. Oda büyük spoiler vermiş başta demek. Gerçek kraliçe Hancock'tur. Luffy karşısındaki durumlarını saymıyorum.

Neymiş anlamadığım kölelikten kaçtım onun için sadistim tek sevgim de luffy'mi? dalga amaçlı sormuyorum gerçekten
Tecavüzden kaçtım güçlü kalmak için başkalarını eziyorum. Benim için bunun doğru bir şey olup olmaması da umrumda değil. Kardeşi Sandersonia gibi geçmişi hatırlayınca kafayı sıyıracağına güçlü karakterde kalması acısını kibrinde gizleyebilmesi de benim açımdan çok hoş.

Kadının medusada gelen taşlaşma özelliği ve taşlaşmış bir kalbi var ve evet Luffyle düzeliyor. Zaten bir karakteri mükemmel kişilikte kusursuz biri falan diye sevmezsin. Gerçek insanları yargılamıyoruz sonuçta bunlar yaratılmış, tasarlanmış çizgi, karakterler

Tecavüzden kaçtım güçlü kalmak için başkalarını eziyorum. Benim için bunun doğru bir şey olup olmaması da umrumda değil. Kardeşi Sandersonia gibi geçmişi hatırlayınca kafayı sıyıracağına güçlü karakterde kalması acısını kibrinde gizleyebilmesi de benim açımdan çok hoş.
Senin açından hoş benim açımdan itici.
Kadının medusada gelen taşlaşma özelliği ve taşlaşmış bir kalbi var ve evet Luffyle düzeliyor. Zaten bir karakteri mükemmel kişilikte kusursuz biri falan diye sevmezsin. Gerçek insanları yargılamıyoruz sonuçta bunlar yaratılmış, tasarlanmış çizgi, karakterler
Burada benim cevabımı da vermişsin ben luffy'de düzelmesine takılmıyorum, düzelmese de olur. Ben mükemmel kişilikte karakter aramıyorum, arasam anime izlemez dine yönelirdim. Ben yargılamıyorum bence itici, hoş bir karakter değil, sevenlerin çoğu da fiziksele baktığı için tavsiyem hentai olur. Ayrıca burada gerçek insanları yargılamadığımı da biliyorum ki sen bir anda patladın, karakter eşin, dostunmuş gibi :fool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık