Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Boa Hancock

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 230 76.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 70 23.3%

• Kullanılan toplam oy
    300
Kişiliği gördüğü kötü muamelenin eseri. Her ne kadar açıkça belirtilmese de büyük ihtimalle geçmişinde cinsel istismara dahi maruz kalmış. Ama böyle bir karakterin Luffy'e bu kadar safça aşık olması içinde bence çok iyi bir insanın yattığının göstergesi. Buradaki kritik nokta Luffy'nin görünüşünden değil iyilik timsali kişiliğinden etkilenmesi. Hani küçüklüğü acı içinde geçen, dünyanın iyi olduğuna inancını kaybeden bir karakterin böyle nefret dolu olması normal. Ama Luffy gibi birisiyle karşılaştığında içindeki masum ve iyi niyetli kızın ortaya çıkıyor.

Ayrıca kendisinin normal halinde adeta bir Cersei Lannister olması, ama Luffy'le konuşurken Hinata'ya dönüşmesi çok hoşuma gidiyor :D
Bu yazıyı odamın duvarına asıcam

Ayrıca kendisinin normal halinde adeta bir Cersei Lannister olması, ama Luffy'le konuşurken Hinata'ya dönüşmesi çok hoşuma gidiyor :D
Üçünü de sevmemem dışında bir sorun yok :D ben gerçek hayatta da bir insanı değerlendirirken ne yaşadığına değil, şuanda ne olduğuna bakıyorum. Hancock gerçekten güzel yazılmış bir karakter ama ben hiçbir şekilde Luffy dışındaki insanlara/canlılara davranışını kabul edemiyorum. Luffye karşı tutumu da en kıl olduğum karakter tiplemesi. Benim için Hancockun hiç çıkar yolu yok...

Üçünü de sevmemem dışında bir sorun yok :D ben gerçek hayatta da bir insanı değerlendirirken ne yaşadığına değil, şuanda ne olduğuna bakıyorum. Hancock gerçekten güzel yazılmış bir karakter ama ben hiçbir şekilde Luffy dışındaki insanlara/canlılara davranışını kabul edemiyorum. Luffye karşı tutumu da en kıl olduğum karakter tiplemesi. Benim için Hancockun hiç çıkar yolu yok...
Doğru söylüyorsun bir yerde. Ama ben insanları değerlendirirken içinde ışık var mı yok mu buna da bakarım. Hancock bir kurban. Onu bu hale getiren dünya. Ama içinde Luffy'e aşkıyla meydana çıkan hoş bir ışık da var. Zaten biraz kibirli ve tepeden bakan bir tip olması dışında bir yamuğu yok. Shici olmak için 300 korsan kalbi mi getirdi? Sivil katliamlar mı yaptı? Hayır. Bir ara kadınları taşa çevirmişliği var ama o da biraz Luffy'i kendince test etmek içindi.

Kraliçem kaldık yine baş başa. Fatihin hakisi çöp dediler. Bu muhteşem yeteneği Oda sadece iki kadına bahşetmiş birisi İmparator, birisi İmparatoriçe :utan:

Boa Hancock, Smoothie'ye yenilecekmiş ahahaha gülelim de boşa gitmesin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık