Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Boa Hancock

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 230 76.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 70 23.3%

• Kullanılan toplam oy
    300
Önce ki yorumlarım da açıklamıştım, fiziki temas, köle oku gibi özellikleri için şehvet gerekmeksizin işler. bu durum sadece mellow ışını için geçerlidir. ki o özelliğini yok sayıyorum ben hatta, lakin arkadaşlar küçümsemeyi pek seviyor. eğer dedikleri bir nebze olsun doğru olsa hani büyük bir cüsse karşısın da hiç bir halt yiyemez bu kadın, bunun mümkün olduğunu düşünüyorlar bir de
fiziki gücünün çok üst düzey olduğu, aynı şekil de hakisinin de öyle olduğu kesinlikle belirtiliyor.
bir çizik aldığını bile görmüş değiliz bu da tam potansiyelini görmediğimiz anlamına geliyor.
hayır filmden argüman vermeyeceğim lakin yazarının hikaye sahibinin Oda olduğu Stampede filmin de bullete saldırdığı sahneyi bir hatırlayalım. film kanon olmaması sorun değil hangi karakter film de abartıldı da bunun abartıldığını söyleyebilirsiniz? ayriyeten zoro ile mihawk seviye farkı bile gösterilmişti. lakin ısrarla kadını gemi çapası olarak tabir etmeye çalışanlar var. tartışmıyorum pek durumu değiştiremeyeceğim için..
Kral, konu hancock olunca yine basmışsın mekanı.:D

Yabancı forumlarda aşırı övülüp cracker, jack gibi canavarlara rakip olabilecegi konuşulurken, burada herkesin teklediği koramiraller kadar değeri yok. O kral haki boşuna verilmedi gibi. Umarım oda bu karakteri rezil etmez.

Umarım Coby veya başka birisi şu kediye attığı gibi buna da tekme atar. En kötü kişiliğe sahip karakterlerden birisi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık