Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Bleach hakkında verdiğin cevaplara bakıyorum da gerçekten bu kadar yetersiz bilgi ile bu özgüveni asıl sağlıyorsun anlayamıyorum. Manganın 526 sayısına bakarsan ve okursan eğer hem yazıyla ''eriyorum'' diyor hem de görsel olarak kemiklerine kadar ''eridiği'' görülüyor. Unohana da eriyor,belki bankaisinin eksi yönü bu, ama kendini iyileştirebilme özelliğinden dolayı bu handikap sorun yaratmıyor. Zarakiyi de iyileştirerek ölümden döndürüyor ki kendine uyguladığı zincirleri kırsın kısıtlamaktan vazgeçsin. Senin dediğin gibi olsa sadece Zaraki zevkten erirdi ama Unohana da eriyor. Baştan sonra 2 tur oku seriyi komple sonra gel tekrar bir konuşalım daha sağlıklı olur.

Bleach hakkında verdiğin cevaplara bakıyorum da gerçekten bu kadar yetersiz bilgi ile bu özgüveni asıl sağlıyorsun anlayamıyorum. Manganın 526 sayısına bakarsan ve okursan eğer hem yazıyla ''eriyorum'' diyor hem de görsel olarak kemiklerine kadar ''eridiği'' görülüyor. Unohana da eriyor,belki bankaisinin eksi yönü bu, ama kendini iyileştirebilme özelliğinden dolayı bu handikap sorun yaratmıyor. Zarakiyi de iyileştirerek ölümden döndürüyor ki kendine uyguladığı zincirleri kırsın kısıtlamaktan vazgeçsin. Senin dediğin gibi olsa sadece Zaraki zevkten erirdi ama Unohana da eriyor. Baştan sonra 2 tur oku seriyi komple sonra gel tekrar bir konuşalım daha sağlıklı olur.
bu konu hala tartışmalı ve kesin bir bilgi yok. kubo bunu açıklamadı ve açıklaması da çok olası değil gibime geliyor, belli ki burayı okuyucuya/izleyiciye bırakmış. aşağıdaki arkadaş teorileri açıklamaya çalışmış. kubo birşeyler açıklayana kadar tartışmalı olarak kalmaya devam eder.

Son düzenleme:
Unohana vs Zaraki savaşındaki iskelet olayı bir metafor. Zaraki ile Unohana'nın savaş arzusu ile kör olmuş boş beleş çarlar oluşuna dair bir metafor. Bleach'te iskeleti iyileştirecek kadar müthiş bir şifacı yok. Belki hax'ı nedeniyle Orihime diyeceğim ama ona da Kubo yaptırmaz bence.

Unohana'nın bankaisi elini kılıcı ile kesmesi ile başlıyor. Kanıyla birlikte kılıcı eriyerek etrafa saçılıyor. Bu kan+kılıç ile oluşan sıvımsı maddeden kendi eline de bir kılıç yaratıp savaşıyor. Etraftaki sıvımsı maddeyi kontrol ederek saldırmak ve savunmak için kullanıyor. Bu maddenin iyileştirme özelliği de var, tıpkı şikai'sinde olduğu gibi.

Yani üzerine kasılan teoriler anlamsız. Millet destan yazıyordu bu konuda ama basitçe şikai'sine benzeyen bir bankai'si var. Çok özel bir şey değil, gösterildi ve bitti.

Aizenin shikai özelliği kılıcına bakan herkese ilizyon göstermesiydi. Bankaisi acaba rüyada yaşatmak olabilir mi?

Belki aizen arctan sonraki gördüğümüz tüm bölümler aizenin bankaisi olan hayal dünyada geçiyordur.
Aizenin rüyasında yaşıyor yani tüm herkes
İhtimali var mı @Millennium Wizard

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık