Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

ulquiorra yammy vs urahara bölümünde ulqi o tarz bir şey söylüyor ingilizce görmüştüm çok eskiden izlediğim için hatırlamıyorum zamansal bir şey değil miydi?
Gerçekliği reddeden bir güç tanrının alanına müdahale etme olarak verildi ama sınırları var.Ulquiorra tamamen kül oldu bir parçası bile kalmadı o kadarını yapabilse bile hedef alması lazım genelde parça gerekli onun için.Her adama da yapamayabilir dediğim gibi sınırları var.

Gerçekliği reddeden bir güç tanrının alanına müdahale etme olarak verildi ama sınırları var.Ulquiorra tamamen kül oldu bir parçası bile kalmadı o kadarını yapabilse bile hedef alması lazım genelde parça gerekli onun için.Her adama da yapamayabilir dediğim gibi sınırları var.
Bleach'de en çok beklentin olupta,beklentini karşılamayan ve ya az karşılayan kaptan kim ?

Bleach'de en çok beklentin olupta,beklentini karşılamayan ve ya az karşılayan kaptan kim ?
Uzun zaman takip edince ne bekleyeceğini biliyorsun.İlk 13 kaptan baya güçlü zaten sonra değineceğim.Onun dışında sonradan katılan vizard kaptanlar biraz beklentiyi boşa çıkardı diyebilirim.Maske olayı dışında daha fazlası beklenmiyor değildi adamlardan icraat olarak.Rose için yılbaşı ağacı capsi bile yapmışlardı iyi gülmüştüm. @Cavitq11 Tam yazmamışım aslında Rose ve Kensei olacak.Adamlar zombi oluncs iş yapmaya başladı resmen.

Bleach mangasını nerden bulabilirim ve animenin bitişine göre kaçtan başlamalıyım.

butun bölümler mevcut olması lazım

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık