Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

çok kötü bitmiş be koca seri.
Yhwach savaşı böyle kolay bitmez beyler ilk sevişmeler bunlar dediydim sonraki bölüm ortalık renklerin derken adamı öpmüşler lan her şeyi geç bu karakteri bu yapılmaz.
Aizen ondan beter yine tutsak bizimki :D
çok bilinmeyenle gitti seri, hep Ulgi belki gelir ümidiyle bekledim o da gelmedi.
Ben eleştirim, tiye alırım geçirim de; mangaka kendine yazık etti en çokta kendine adına güzel efsane başlayan bir seriyi batırdı gitti.

naruto bleach gittikçe batıyok herhalde one piece de dibi görecez :cool:
birde luffyde evlenipte çoluk çocuğa karışmasın lütfen...

Resmen saçma sapan bi şekilde bitti güzelim seri. Kubo çok ayıp etti çok. Bir çok karakterin bankasini bilmiyoruz bile. Çok eksik kaldı çok. Tam ayarsız şu Kubo. Live actiondan da beklentim yok zaten japonların bu konuda ne kadar başarısı olduğu ortada. :artiz:

Aizen

Animesinde açıklayacağını düşünüyorum. Her bankainin gösterilmesine gerek yok aslında.
Bazı şeyler sır kalsın daha güzel...
Ayrıca son sayı ile ilgili pek çok düşünce yapısı oluşabilir. Ben mutlu son göremedim mesela. O son sayı ilizyon gibiydi.
Killing Joke sonu gibi bitti seri.

Bleach için 2 adet roman çıkacak.

İlk romanı daha önce seri ile ilgili romanlaştırma yapan Makoto Matsubara yazacak. İlk romanın merkezinde Renji ve Rukia olacak. Ve ayrıca Rukia'nın düğünüde romanda yer alacak.

İkinci romanı ise Ryohgo Narita (Baccano! (Hikaye) ve Durarara!! (Hikaye)) yazacak. İkinci roman Shūhei Hisagi'nin gizli savaşı odaklı olacak. Hisagi merkezli bu roman ayrıca Tosen, 4 Soylu Aile ve Ruh Kralı hakkında da olacak.

İlk roman aralık ayı, ikinci roman ise 2017 için planlanıyor.

https://twitter.com/JUMP_j_BOOKS

Bleach için 2 adet roman çıkacak.

İlk romanı daha önce seri ile ilgili romanlaştırma yapan Makoto Matsubara yazacak. İlk romanın merkezinde Renji ve Rukia olacak. Ve ayrıca Rukia'nın düğünüde romanda yer alacak.

İkinci romanı ise Ryohgo Narita (Baccano! (Hikaye) ve Durarara!! (Hikaye)) yazacak. İkinci roman Shūhei Hisagi'nin gizli savaşı odaklı olacak. Hisagi merkezli bu roman ayrıca Tosen, 4 Soylu Aile ve Ruh Kralı hakkında da olacak.

İlk roman aralık ayı, ikinci roman ise 2017 için planlanıyor.

https://twitter.com/JUMP_j_BOOKS
:eek: Haber için teşekkürler.Mangaka bağlantısını merak ettim.El atmış mı yoksa kafalarına göre mi yazacaklar.Fanfic gibi olacaksa pek anlamı yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık