Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Daha iyi sonu hak ediyordu ama mangakanında sucu var final arc diyeli nerdeyse 5 sene olmuş,her bölüm kacıncı bölümde oldugumuzu gösteren 2 sayfa cizcgine konuları cizse adam akıllı biterdi.

Bu nasıl bir son aynı veritas gibi açıklanmayan bir ton şeyi arkasında bıraktı acaba mangakanın bir baskı sonucu bitirme kararımı aldı

Yami

Yhwach geleceği değiştirdin diyor ya belki şuan yhwachın oluşturacağı bir dünyaya baktık.
Yani İchigonun o dünyayı yok ettikten sonra ki dünya bizim hayalimize kaldı. ? Yani o veletlerin olduğu dünya aslında Yhwach reyizin arzuladığı dünya olabilir. İchigo bunu yok etti ve bitti.
Aizen açıkladı böyle bir dünyanın saçmalığını kendince felan ya :(

Olmaz mı ? Neyse okumayın boşverin son darbelerimi vurmak istedim kendim bile zar zor ikna oldum.
Bleach .. :(

Yhwach geleceği değiştirdin diyor ya belki şuan yhwachın oluşturacağı bir dünyaya baktık.
Yani İchigonun o dünyayı yok ettikten sonra ki dünya bizim hayalimize kaldı. ? Yani o veletlerin olduğu dünya aslında Yhwach reyizin arzuladığı dünya olabilir. İchigo bunu yok etti ve bitti.
Aizen açıkladı böyle bir dünyanın saçmalığını kendince felan ya :(

Olmaz mı ? Neyse okumayın boşverin son darbelerimi vurmak istedim kendim bile zar zor ikna oldum.
Bleach .. :(
Bunların hepsi büyük bir genjutsu. Herkes hayalini yaşıyor işte.

devam etmek için yol yaptı ve bitirdi troll kubo. ne güzel seriydi. hey gidi hey :D o ilk kaptanların yanında şimdikilere bakıyorumda, ayagı düştü gotei 13. üstüne birde quincyler yok. vller dogru düzgün yok.

- bu kubonun en büyük hataları, bir vlleri cok övüp, sadece 2-3 tane cıkarttı. acıklanan tek kişide halibel. hadi biz barragan, stark ve ulqiorrayıda sayalım.

- sonra aizenden sonra kesin bitirecekti. yada madem bitirmedin cok övdügün 5 liyi böcek gibi aradan cıkarmıyacaktın.

- sonra ruh kralını daha düzgün bir sey tasarlayıp öyle öldürecektin.

- sonra zarakiyi daha iyi işleyecektin.

- sonra ukitakenin bankaisini göstercektin.

ne bileyim işte, bence yetersiz bitti. naruto gibi devam edebilirm diye acık kapı bıraktı yada son bir filmle herseyi bitirecek. yhwach tan kalan son reiatsu ichigonun oglunun içinde. muhtemelen kendi shinigami gücleri oldugu gibi yinede, en bastaki zangetsunun olayı gibide güc aldı. bakalım filmde görürüz ne , ne degil.

ha birde anime olarak en azından özelde vsler olarak yinede en inanılmaz vslere sahiptir hala bence. yeniden baslıyayım bari...

zaraki vs nnoitra , ichigo vs grimmjow , aizen vs ichigo , zaraki vs ichigo , ulgiorra vs shirosaki ah ah, ha birde gizli favorim madarame vs edrad :p

gitti koca seri ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık