Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Kılıcın kırılmadan önceki haliyle niye zarar veremedi , şimdi niye zarar verebildi .ywach bi şeyler dedi ( ing pert bende o yüzden oraları anlamadım ) haswalt rüya mı görmüş ne. off . sıkıntı oldu bu son ya.

Yami

Ben hayatımda bu kadar saçma bir final görmedim. Galiba gerçekten baskı yapmışlar çabuk bitir diye.
Yani bu kadar esrar perdesi olan bir seri açıklanmayan tonla şey böyle bitemez.
Mümkün değil inanmam. Sırf aizenin konuşmalarında ki anlamı çözme 2 arc ister.
Mümkün değil böyle bitmesi adam darılmış galiba.

Bence final arc baya güzeldi ama böyle sonlanması hiç iyi olmadı. Herkes savaşa gidiyordu arc ortasında ama 10 bölümde her şey alt üst oldu ve bitiyor dendi. Satışlardan dolayı bitiyor gibime geliyor yoksa nerden baksan 50-60 bölümlük hikaye vardı daha. 1000 yıl önceki savaş ve kralın olayı açıklanmadı. Gerçi açıklanmayan şeyleri saysak burdan japonyaya yol olur da neyse. Umarım yeni seri çıkartır ya da animede açıklarlar bazı şeyleri.

Bence final arc baya güzeldi ama böyle sonlanması hiç iyi olmadı. Herkes savaşa gidiyordu arc ortasında ama 10 bölümde her şey alt üst oldu ve bitiyor dendi. Satışlardan dolayı bitiyor gibime geliyor yoksa nerden baksan 50-60 bölümlük hikaye vardı daha. 1000 yıl önceki savaş ve kralın olayı açıklanmadı. Gerçi açıklanmayan şeyleri saysak burdan japonyaya yol olur da neyse. Umarım yeni seri çıkartır ya da animede açıklarlar bazı şeyleri.
Animeyi başlatsınlar valla açıklanmayanları istemiyorum. ne de olsa onu da finalinde batırılar. fullbring finali bence rezaletti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık