Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Yami

Ben 99 falan sanıyodum. Yamamoto'da vardır :( Aizen bile tırsıyor adamdan. Sırf bankaisinden dolayı tırsmaz o kadar ki daha önce bankai açıp açmadığı bile belli değil Yamamoto'nun 1000 yıl önceki savaştan beri. 96'lık kidouyu sözlerini okumadan atıyor adam.
O Aizen Shinigami iken korkuyordu. Fiziksel yeteneklerin benden üstün diyordu doğru.
Lakin şuan Aizen SHİNigami gibi güçleri kısıtlayan kabuktan evrimleşip kelebek olalı çok oldu :D
Yani güçlerinin limiti şuan yok gibi bir şey. Yamamato şuan ki hali ile baş edemez.
Yamamato bir shinigaminin gelebileceği en üst noktalardan biriydi zaten.

Yami

Şu seride ölmemesi gereken çok kolay harcanan iki karakter anasını satıyım.

Yami

O zaman 99'un pek anlamı kalmıyor.Gerçi ne gibi işlevi var bu önemli.
Sen böyle deyince derinlemesine baktım da. Kidonun ayrı bölümleri varmış. Sende biliyordursun.
Mesela Yamajinin ki Hado sınıfı bir 96 idi.
Bakudo ,Seals , Kaido .. gibi tipleri mevcut. Yani bu 99 farklı bir tipe ait olabilir.
Her tipin 90 lı seviyeleri farklıdır.
Filler bölüm felan ama 99 lu gösterilmiş
Bakudo tipinde. Aizenin ki kuvvetli bir tip / 99 gelir.

Gerçi Filler değilmiş normal seride de 99 atılmış bakudo tipinde.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sen böyle deyince derinlemesine baktım da. Kidonun ayrı bölümleri varmış. Sende biliyordursun.
Mesela Yamajinin ki Hado sınıfı bir 96 idi.
Bakudo ,Seals , Kaido .. gibi tipleri mevcut. Yani bu 99 farklı bir tipe ait olabilir.
Her tipin 90 lı seviyeleri farklıdır.
Filler bölüm felan ama 99 lu gösterilmiş
Bakudo tipinde. Aizenin ki kuvvetli bir tip / 99 gelir.

Gerçi Filler değilmiş normal seride de 99 atılmış bakudo tipinde.
Burdaki 99 bağlama türü. Aizen'in yaptığının bu olduğunu sanmam. Saldırı tipi kullanır muhtemelen. 90'ı kullandığında bile atomlarına ayırıyor Aizen. 99 baya güçlüdür ama işe yaramaz çok fazla Ywach karşısında.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık