Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Unknown

Serinin hala devam ettiğinden haberim bile yoktu. Hala anime bekliyorum. Neyse haftaya en azından Zaraki'nin bankai için okurum.

İşte bu heyecanı istiyorum. :( Bliç artık o heyecanı vermediği için bırakmıştım zaten, Zaraki onu geri getirebilir.
Bu yakındaki bölümler güzeldi ya. Ama Kenpachi bambaşka bir olay tabi. Yamaji gibi efsane bir şey çıkar ama Kenpachi'ye uygun şekilde tabi. Bir de bu Kenpachi'nin bu kadar reiatsu salması normalmiş. Bankai kılıcı bu dünyaya çağırmak olduğuna göre adam hep açık geziyormuş.

Bu yakındaki bölümler güzeldi ya. Ama Kenpachi bambaşka bir olay tabi. Yamaji gibi efsane bir şey çıkar ama Kenpachi'ye uygun şekilde tabi. Bir de bu Kenpachi'nin bu kadar reiatsu salması normalmiş. Bankai kılıcı bu dünyaya çağırmak olduğuna göre adam hep açık geziyormuş.
Dur hele spoyler verme de. :(
Kubo hep ziyan ediyor Zaraki'nin muhteşem potansiyelini. Adam gibi işlese millet başka karaktere bakmaz. Güzelim malzemeyi telef ediyor hayırsız.

Gün bizimdir :a:

Dur hele spoyler verme de. :(
Kubo hep ziyan ediyor Zaraki'nin muhteşem potansiyelini. Adam gibi işlese millet başka karaktere bakmaz. Güzelim malzemeyi telef ediyor hayırsız.

Gün bizimdir :a:
Yachiru'yu tahmin ediyorduk zaten o da belli olunca yazdım. Kubo umarım şaheser çıkarır artık. Zaten karakteri tasarlamışsın alsın yürüsün işte :)

Nerede kendine en güçlüyüm diyen varsa Kenpachi'nin gazabına uğruyor... Lakin bu izbandut Gremmy devre dışı kaldığı için böyle konuşuyor olabilir. Zira Gremmy'i alt edebilecek yegane şey kendi kibriydi ve biz de bunun gerçekleşmesine şahit olmuştuk.

İlk sayfada "The stongest of the shinigami" diyor, ilginç... Kim için diyor acaba?o_O

Son düzenleme:
Lan acayip heyecanladım ama karşımızdaki adam TrollKing Kubo olunca, içimde kötü bir his oluştu. İnşallah Zaraki Reyiz'e yaraşır bir bankai çizer bu herif.

O küçük kız Bankai'den bahsetti, daha Zaraki Bankai'yisini salmadı, haftaya salar mı bilinmez.. ama olabilir gibi duruyor.

Zarakiye çok sövüyordum,hadi bakalım görelim şu en güçlü Shinigami potansiyelini.Tüm evreni sallaması lazım bu saatten sonra.Beklentim çok yüksek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık