Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Roronoa Zoro

Bu çocuk Tanrı, sınır mınır yalan yani. Ama kenpachi yenecek.

Ooo resimler fenaymış :eek: Bomba bir bölüm geliyor bankai bile gelebilir :alkis:

Gremmy en güçlüsü beyler bu sızlanmaları bence başka rakibe saklayın.Ne olacaktı yani giriko gibi tek attığı rakiplerle mi dövüşecekti zaraki ? O zamanda hiç göstermedi diyecektiniz :D Diğer quincyler şoka giriyor keşke onu kilit altında tutsaydık o canavar diyor.Canavarlarda canavarlarla kapışır.

Yanlış görmediysem bölüm ismi " Ölümsüz " :oleyo: Aynı İchigo vs Zaraki karşılaşmasında sayı isimlerinin ölümsüz olması gibi.Çok manidar...

Gremmy yenilmez olduğunu düşünüyor ama asıl yenilmez ve ölümsüz olanın Zaraki olduğunu anlayacak.Zarakinin ölümsüzlük yeteneği falan çıkarsa şaşırmayacağım :cool: Adam Aizen gibi potansiyel zarakinin neyi eksik olsun ki diğerlerinden,Zaraki gerçek bir shinigami.

Karşıdaki şahsiyet velet olduğundan ötürü ne kadar gücü olursa olsun Zaraki'ye yakıştıramıyorum böyle vsleri. Çabuk bitirsede başka birini bulsa

Çocuğun hakkını verelim, yıllardır gücü içinde saklı tutmuş, en sonunda serbest bırakıp bir canavara dönüşmüş Zaraki karşısında iyi oynuyor.
Yalnız ben 2'den fazla çoğalamayacağını düşünüyordum, hani gücünün bir sınırı vardır hesabı, hala bir sınırı olması gerektiğini düşünüyorum ama bakalım.

Kenpachi reis döktürüyor yine ama bu çocukta Bankai görmek istemem.Hatta göz bandını bile çıkarmasın.Bunu yenince şöyle karşısına 2 ya da 3 sağlam adam koysunlar.Sonra Kenpachi şov başlasın.Göz bandı bankai Allah ne verdiyse girişsin :D

Galiba bu zarakinin gorebileceğimiz son savaşı.Buyuk ihtimalle hascwaldı ishidaya bachıda ichigoya kırdıracak kubo. Tabi bilmediğimiz başka birisi çıkarsa bilemem.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık