Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Bleach gayet iyi gidiyor ama birşey beni çok rahatsız ediyor.Arkadaş okadar kısa bölüm çıkartıyor ki ne yazı var düzgün ne resim hiçbirşey yok : )Dolu dolu çizse tadından yenmeyecek.Biriktirip okumak lazım galiba...

quiny olması bir şey değiştirmez. ichigo bankaiyi quincy güçleri ile açmadı shinigami güçleri ile açtı. kılıcının normale dönmemesinin zaten quincylikle alakası hiç yok. o tamamen ruh gücünün yüksek olması ile ilgili. ki zaten quincyler kılıç kullanmıyor da neyse. bleach wikia bile resimle resmen shikaide demiş. yeterki yorumlayabilelim. sen bir elmaya bakınca elma olduğunu anlıyorsun değil mi. illa üzerinde elma yazması gerekmez. yukarıdaki resimde zaraki hep shikaide diyor illa kocaman shikaidedir yazması gerekmez. biraz mantık yürütmek yeterli. yeni fikirlere açık olmak lazım.
Ben bunun yeni fikirlerle alakalı olduğunu sanmıyorum.Kılıcın adını bilmeden nasıl shikai moduna girecek.Reiatsu'dan bahsetmişsin mühürlemek dalan.Ama Yamaji'nin de hayvani reiatsu'su vardı ve kılıcını mühürlemişti.Zaten Wikipedia'yı hazırlayanlar da okuyucular o yüzden ben shikai modunda olduğunu düşünmüyorum.Bu zamana kadar kılıcının adını bilmeyip de shikai'ye geçen biri gösterilmedi.İchigo'da dahil.

Kaç yıldır izliyoruz/okuyoruz. Bir şeyler olduğu belliydi bu kadında ama şu psikopat sırıtışı, bakışı filan... 5 bölümde ölmemesi gerekiyor abi yaa. O manyağı savaş alanlarında görmek istiyorum.
ölümü onaylandı zaraki tarafından.bende ölmemesini isterdim umarım zaraki bi dolaylama yapmıştır (ismen öldü veya benim için öldü filan ) :D neyse belki zarakiyle ilgili bir flashback de görünür

Yachiru kılıcının reatsusunu hissettiğini söyledi sanırım ölmedi yada ben yanlış okudum.

benim hep favorimdi unohana özellikle konuşmasına hastaydım :D hele gülümseyişiyle milleti tırstırtması yok mu :D hunco mudo dan aizenle savaşmaya giderken ichigo yu da korkutmuştu kitlenmiştim
ilk kenpachi çıkması bana dondurma üstüne çikolata gibi oldu. Ama bu kadar az görünüp bir de ölmesi olmadı işte :/

hayır zarakininki hep shikai modda ama zaraki adını bilmediği için shikai özelliklerini kullanamıyordu. bir ichigonun bir de zarakinin kılıcı sürekli shikai modda duruyor diye biliyorum ben. tek fark ichigo kılıcının adını biliyor ama zaraki bilmiyordu.
kardeşim benim akıl var mantık var.söylenen sey su; shikai demek kılıcının ismini bilmek demek,mangaları ceviren bebelerin ingilizcesine degil,parayı basıp ceviren anime şirketinin ingilizcesine güveniceksin.yoruichi acıkca söylüyor,zaraki bankaisi olmayan,hatta kılıcının adını dahi bilmeyen,yani shikaiside olmayan tek kaptan.

ichigonun kılıcı nasıl salındı yahu ? nereye basından beri salınıktı,zangetsu demedi mi ismim sana ulasmıyor diye ? ne zaman juha bach kılıcının ismini söyledi,ichigo shikai formuna gecti ve büyük ihtimalle reiatsusu devasa oldugu ve bizim odun reitasu kontolde yeteneksiz oldugu için hep salınık halde kaldı kılıcı.ama zangetsu ismini duymadan önce shikaisi yoktu.hangi seriye baktın bilmiyorum ama bleachte böyle bir sey yok.

seviyeler su;

- elinde işe yaramaz demir parcası.

- kılıcın seni adam yerine koyar ve ismini söylerse shikai...

- bankai sahibi olursan,shikaide kılıcının ismini söylemeden salabiliyorsun...

- sahip oldugun bankaide tam hakim oluyorsun. ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık