Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Bleach (Anime)

mayıs yada haziran da gelir deniyordu ama ekim'i bulur bence gelmesi. dünya genelinde tüm sektörlerde yavaşlamalar ve finansal sıkıntılar var.

Tekrardan izleyeyim dedim Soul Society arc'ın ne kadar güzel olduğunu tekrardan fark ettim. O müzikler, o atmosfer hele ki yepyeni karakterler ve güçlerini görmek cidden tekrardan hayran bıraktı.
Eski animede eskiden müziklere de hayrandık adam ne ostler yapmış diyorduk.Ama şimdi yıllar sonra tekrar düşününce ne animasyonu yapan ne de animeyi çizen o kadar önemli benim için.O ostlerin tam kırılma anlarını sahnedeki kırılma anına nasıl senkronize etmişler.Ostyi yapan ayrı deha bunu o şekilde tam ritmine uyduran ayrı bir deha.Örnek vermem gerekirse Aizen tam evrim geçiriyor o sırada ostnin salisesi salisesine kopuş bir nevi boşalım nakaratı çalıyor.Tamam ostleri yapanı biliyoruz ama ben onu an be an o şekilde ayarlamayı başaran adama da hayranım :) kimler olduğunu merak etmiyor değilim mucizeler yaratmış…

Eski animede eskiden müziklere de hayrandık adam ne ostler yapmış diyorduk.Ama şimdi yıllar sonra tekrar düşününce ne animasyonu yapan ne de animeyi çizen o kadar önemli benim için.O ostlerin tam kırılma anlarını sahnedeki kırılma anına nasıl senkronize etmişler.Ostyi yapan ayrı deha bunu o şekilde tam ritmine uyduran ayrı bir deha.Örnek vermem gerekirse Aizen tam evrim geçiriyor o sırada ostnin salisesi salisesine kopuş bir nevi boşalım nakaratı çalıyor.Tamam ostleri yapanı biliyoruz ama ben onu an be an o şekilde ayarlamayı başaran adama da hayranım :) kimler olduğunu merak etmiyor değilim mucizeler yaratmış…
Ana karakterin gaz müziğinin bir parmak ile susturulması bu hususta zirvedir.

Ana karakterin gaz müziğinin bir parmak ile susturulması bu hususta zirvedir.
Ah doğru en ünlü örneği vermedim bir an çok sağol.Örneğin bu sahne ana karakterin havalı gaz ostsini bıçak gibi kestiği için youtubeda Aizenin ostyi durduran villain olarak nam salmasına sebep olmuştur.Hala geyiği yapılır durur youtubeda :D belki tanımayan varsa da bu muhabbetle tanımış olabilir.Ooo diye number one parçasının zirvesinde İchigo’nun son vuruşu yaptığı anda öyle ani bir tok sesi duyuyoruz ki tıpkı kaşık çatalın birbirine değip tınlaması gibi.Bence animenin asıl başarısı bunları düşünüp uygulayan ekipti ciddi emek ciddi işçilik ve ciddi zeka istiyor herkes yapamaz animeyi efsane yapan unsurlardan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık