Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Bleach (Anime)

sağlık sebebiyle sık sık ara vermesi gerekiyordu bu yüzden mangayı yayınlayan dergi ile anlaşmazlığa düştüler. dergide hızlı bitirmesi için baskı yaptı. finali ondan hızlıca geçilmiş.

Yeni izleme fırsatım oldu 2. seznou, bitirdim şimdi. Çok güzel olmuş ya, eksikleri var elbette ama ben yine de çok memnunum. 7-8 sene önce bunun hayalini kuruyordum ve şuan izliyorum, sadece nostalji hissi de değil animasyonların ve çizimlerin kalitesi, eklenen sahneler falan çok hoş olmuş bence. Müzikler ilk serideki kadar olmasa da gayet başarılı müzik-ses kullanımları. Çıkarılan bazı sahneler var ama beni Zaraki dövüşü hariç çok rahatsız etmedi, o dövüş baya eksik hissettirdi bi. Biraz hızlı gitmesi de eksi olarak görülebilir tabi ama benim azalan odaklanma süremden mi yoksa başka bir şeyden mi bilmiyorum ama beni rahatsız etmedi bu durum. 2023'de bu kalitede bleach izleyebilmek güzel bir şey ya, manganın eksiklerini kapatıp daha da üstüne koyarak gelir yeni sezonlar umarım. Op animesi ve mangasını wano ve nika sonrası övenleri bu tarafa almak lazım, kaliteli bir şeyler izlesinler :D

Son sezonunun yarısını izledim mangada da saçma gelmişti ama cidden 2 kaptanı fazla zorlanmadan yenen adama teğmenin tek atması saçma geliyor. Otoribashi ayrıca düşmana tekniğinin nasıl çalıştığını anlattığı için yenildi biri niye zayıf yanını düşmana söyler ki?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık