Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Bleach (Anime)

Yani çok ilginç bildiğimiz hikaye animede değişmiş farklı bir senaryo olmuş.Haschwalth ve İshida yenilip geri kalktıysa mangada en azından kalkarken niye çizmedi.Bakalım wikide ne düşünüyorlar canon meselesini biraz okuyacağım.Bu arada İchibe vs Yhwach dövüşünde atlanıp geçilen yerler var. :(

Son 2 bölümü 1'er saat bekledim biraz hayal kırıklılığı oldu. Ama yine de tatmin edici sahneler vardı. Tek anlamadığım şey ishida denen vasıfsız ne ara 0.takım gibi güçlü karakterlerin karşısına çıkacak kadar güçlendi. Senjumaru'nun bankaisini de hiç anlamadım manga da yoktu sanırım bu sahne. Son sahneyi öyle bir yerde kesmeleri de yakışmamış. Güzel başladı ama sanki bir yere yetişecekmiş gibi biraz hızlandırmışlar olayları. Her şeye rağmen diğer animelerle kıyaslayacak olursam iyiydi.

Mükemmel. Yıllar önce bitmiş bir manganın uyarlanan animesinin bu kadar güzel eklemeler yapılarak çekilmesi gerçekten mülemmel. Zaten Manga aceleye gelip bazı şeyleri ziyan etmişti (0. takımın hemen yenilmesi gibi) Manganın ilerleyen bölümlerine göre, gelecek savaşları düşünürsek yine yenilmeleri lazım ki ilerde mangada gördüğümü VS'leri görelim.
Ama daha önce de dediğim gibi sadece ekleme çıkarma değil de biraz gidişatı da değiştiriyor gibi. Bu değişiklikler manga okuyucusunu da şaşırttığı için daha da güzel oluyor.
Son açılan Bankai ise muhteşem.

Mangada olan ama animede olmayankomik anlar ise son bölümün after Credits sahnesinde var. Bir bakın derim:)

Yani çok ilginç bildiğimiz hikaye animede değişmiş farklı bir senaryo olmuş.Haschwalth ve İshida yenilip geri kalktıysa mangada en azından kalkarken niye çizmedi.Bakalım wikide ne düşünüyorlar canon meselesini biraz okuyacağım.Bu arada İchibe vs Yhwach dövüşünde atlanıp geçilen yerler var. :(
Yhwach ve ichibei dövüşünü gelecek bölüm tam yapmak için bazı sahneleri kesmisler. Onlar cour 3'ün ilk bölümünde olacak.

Mangaya tekrar baktım da baya kısmı kesmişler ya yb-ichibei vs sinde. Hemen isim mevzusuna geçmişler. Gelecek bölümde birleştirip gösterirlerse güzel olur da ahenk bozulmuş geldi bir bütündü o vs baya parçalanmış. Bir de yeni müzik eklemiyorlar aizen theme ne alaka squ-0 vs seçilmişlerde. Ha senjumaru bankai duyuları etkiliyor karakterlere göre hapise aldı bu ekleme güzel de yapın işte güzel müzikler bu serinin özelliklerinden ve güzelliklerinden en başta gelenlerden müzikleri...

son iki bölüm benim beklentimin çok üzerinde geldi. squad zero dövüşünün anime versiyonu daha iyi olmuş. neden kimse shikai, bankai açmıyor diye düşünüyordum. gerçek güçlerinin mühürlü olması en azından squad zero'yu kurtarmış. bankainin üç dünyayı titretmesi de fena değildi. senjumaru'nun 1000 kolu olduğuna göre demekki böyle 1000 kişiyi bankai ile indirebilir.
ichibei'nin dövüşünü bence güzel yansıtmışlar, ichibei ile askin'in açıklaması zor güçleri var, animeyi izleyen en azından güçleri anlayabilmiştir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık