Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Bleach (Anime)

Mangadaki bazı yerleri kesiyorlar hızlı ilerlemek için anladık da Power Rangerlara bu kadar vakit ayırmaya utanmadınız mı?

Son bölümleri izlemedim yakında da izleyemeyeceğim büyük ihtimalle ama herkes niye bu kadar mutsuz ne yapmış olabilirler, yatıp kalkıp animenin geldiğine şükredin, bugünlük bu kadar.

Shounen kavramının tamamen içini boşalttılar artık. Işıklar çarpışsın her şey anlaşılmayacak kadar hızlı olsun yeter gözüyle bakıyorlar. Hirako'nun sahnelerini koymamak demek manadan nefret ediyoruz demek benim gözümde. Bir kaptan başka bir kaptan için o olmazsa düşeriz diyor ve sen bunu gereksiz görüyorsun. Onun yerine şu aptal kadınların vıcık vıcık sahnelerine dakikalar ayırıyorsun. İlk sasakibe sahnesinde kinlenmiştim bu heriflere de belli ki kafa bu. Kubo'dan büyük beklentim vardı nasıl izin veriyor bütün bunlara hakikaten anlamıyorum. Hayır böyle olacaktıysa bu kadar sene niye bekledi ki bu adam?

Şu son bölüme kadar gayet başarılı gidiyordu Anime, bi anda grafiksel olarak düşüş yaşadı gibi geldi.
0. Takım dövüşleri ve spoiler olmasın ama Zaraki’nin diğer dövüşü iyi geçer umarım.

Bölümü beğendim ben.Toplam 52 bölüm olacak diyorlar.Daha iki sezon daha var.Bu hızla giderse toplam 825 bölüm falan oluyor.Normal manga 686 bölüm.
Son bölümü bende beğendim geçiş bölümü için sanki daha özenerek yapmışlar.Geçen bölümde Gremmy’nin panel çizimleri yoktu yanlardan attığı bakışlarla çizmişler etkileyici konuşmaların bazılarını.Gremmy ve Mask dövüşünü bir bölüme sığdırıp bu bölüme bildiğin manga gibi ekleme yapmışlar canon olarak.Quincy kızların güçlerini göstermişler. Sanırım biraz da ana karakterle dövüşüyorlar diye bana öyle geldi.Senin dediğin gibi bu hızla giderse daha erken bitmesi lazım ama bu bölümden anladığım İchigo dövüşleri mangada olduğu kadar kısa olmayacak ekleyip duracaklar Kubo’nun çizemediklerini.Bunun üstüne mangada da ne olduğunu anlamadığımız kısımlardaki boşlukları da dolduracaklar.Örneğin Sternirtter U rakibi uyurken yakalayıp gücünü kullanıyordu ama gerisi yok.Son bölüme gelecek olursak kızların Volstandig açtığını görmüştük onu eklemişler ve baktılar güçleri yetmeyecek Kirge’nin kullandığı tekniğin aynısını kullanıp etraftan reishi çekip güçlenerek saldırmışlar.Yani eklemeler olsun bu şekilde ama asıl önemli manga panellerini es geçtikten sonra bunları sırf ana karakter dövüşüyor diye eklemenin çok manası kalmıyor.Espadalar gibi olsalar olurdu ama kızlar ne volstandig açmışlar nasıl vurmuşlar nasıl dayak yemişler zaten merak eden yoktu en güçlüleri Bambiettaydı onu da gördük.Aralara sahne ekliyorlar ama olan sahneleri de bölümden çıkarıyorlar ne desem bilemedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık