Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Bleach (Anime)

Bölümün en sevdiğim yanı Hisagi'yi görmem oldu. Madem değişiklikler olacak, Bazz B'yi alıp hadi patlat bir bankai. :utan:

İchigo bu hayal kırıklığının altından çabuk kalkar umarım. Ishida gibi bir köpek için çok fazla üzülme, yapıştır geç.
Ishida’ya köpek dendiğini okumak üzücü oldu. :S Hisagi bankai açmaz gibi animede umarım açar ama onun bankai biraz farklı çünkü.Hirako’ya karşı zayıf askerleri koymuşlar hikaye akışını değiştirmeyecek birşey sırf bankai gözüksün diye ayarlamışlar Hisagi’ye aynı şekilde yapmaları mümkün değil.Mangada olmayan bir rakip koyarlarsa onu bilemem tabii o da hafiften canon olmayana girer.

Ishida’ya köpek dendiğini okumak üzücü oldu. :S Hisagi bankai açmaz gibi animede umarım açar ama onun bankai biraz farklı çünkü.Hirako’ya karşı zayıf askerleri koymuşlar hikaye akışını değiştirmeyecek birşey sırf bankai gözüksün diye ayarlamışlar Hisagi’ye aynı şekilde yapmaları mümkün değil.Mangada olmayan bir rakip koyarlarsa onu bilemem tabii o da hafiften canon olmayana girer.
Ishida ihanet etti. Belki numara çeker diyordum ama ciddiymiş. Hisagi için yazdıklarında bu Quincylerden biriyle eşleşmiyor olarak yorumladım. jsjhs Dövüşüyorsa da tek değil yine Ikkaku ile diğeri var anlaşılan. :artiz:

Canon olmasın ya varsın zayıf askerler olsun, yeter ki göreyim şunu. Beklentim boş çıkacak olsa da sjhsjh :dd.d

Son bölümü atlaya atlaya izledim. Son 5 dakikayı hiç izlemedim. Resmen hayal kırıklığı. Adam 1vs8 atacak az dövüştür hype yaptır seyirciye da.
Mangada bı daha okuyacan bu kısmı. Orda daha iyi.
Çıldırıcam. En beklediğim bölümlerden biriydi gidip Winx animasyonu yapmışlar. 0/10. Normalde Yhwach'ın peşine giderken Dodge+kantıratak yapıyo. Burda put gibi dikilip hasar alıyo. Yapacanız bölüme tükürüyüm. Bı de ekleme diye zombi kıza dans ettirmişler. Bu bölüme onay verirken hiç mi utanmadın ey Kubo???

Zaraki'yi biraz daha görmek isterdim. Tabakhaneye bok yetiştirmelerine gerek yoktu hiç.
Şu bimbo quincylere ek sahne çizmişken Gremmy ve Zaraki dövüşüne de çizilmeliydi. Çizmelerini geçtim, var olan sahneler de kesilmiş maalesef.

Neyse her şeye rağmen şu son bölüm gayet güzeldi, Treachery gibi eski ost'yi de sonunda kullanmışlar, yanlış duymadıysam. Blue-ray versiyonun umarım o göremediğimiz sahneler eklenir. Tybw'nin ilk sezonunda öyle eklemeler vardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık