Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Bleach (Anime)

Zaraki beyinsizinin bankaisi nedir biri söylerse bana iyi olur. Unohana'nın ruhu veya onun bankaisi mi Zaraki'nin bankaisi oldu?

neden bölüm beğenilmemiş anlamıyorum bence hem animasyon hem geçişler hem işleyiş çok güzel bende mangasını okudum ve bu dövüşün bu kadar iy, olacağını beklemiyordum . neyse her çağın 1 kenpachi si olmalı rip hayallerimdeki hatun😢

Bölümü beğenmememin nedeni dövüşün çok duygusala bağlanması. Unoharanin daha badass bir karakter ve dövüşte biraz daha baskın olduktan sonra yenilmesi daha hoş olurmuş gibi. Bir de sahne müziği biraz daha güzel seçilebilirmis.
Belki ben biraz beklentimi yükselttim. Muhtemelen bu dövüş bleach evrenindeki önemsiz bir dövüş olabilir

Sezon finali için bir görsel yayınlanmış. Görsel spoiler içeriyor. Sadece animeden takip eden arkadaşlar spoiler yemek istemiyorsa dikkatli olsun.

Zaraki beyinsizinin bankaisi nedir biri söylerse bana iyi olur. Unohana'nın ruhu veya onun bankaisi mi Zaraki'nin bankaisi oldu?
Son bölüm yüzünden beyinsiz diyorsan Kenpachi dövüşünde birinin ölmesi lazım unvan için dövüşüyorlar normalde ama asıl sebebi Zaraki’yi güçlendirmekti tabii ki.İstese Unohana en başında kazanırdı.2 Kenpachi dövüşürse biri hayatta kalamaz Kyoraku özellikle belirtti.Zaraki eski kaptanı düelloda öldürüp kaptan olabilmişti zaten.Unohana unvandan vazgeçmiş asıl kimliğinden de vazgeçmiş o yüzden Retsu diyorlardı.O konuyla ilgili bazı olaylar olmuş muhtemelen günahlarından dolayı böyle bir yolu seçmiş.Bunlar açıklanan şeyler değil.

Son bölüm yüzünden beyinsiz diyorsan Kenpachi dövüşünde birinin ölmesi lazım unvan için dövüşüyorlar normalde ama asıl sebebi Zaraki’yi güçlendirmekti tabii ki.İstese Unohana en başında kazanırdı.2 Kenpachi dövüşürse biri hayatta kalamaz Kyoraku özellikle belirtti.Zaraki eski kaptanı düelloda öldürüp kaptan olabilmişti zaten.Unohana unvandan vazgeçmiş asıl kimliğinden de vazgeçmiş o yüzden Retsu diyorlardı.O konuyla ilgili bazı olaylar olmuş muhtemelen günahlarından dolayı böyle bir yolu seçmiş.Bunlar açıklanan şeyler değil.
Mangada Kyouraku ikiniz karşılaşacaksanız ben bile birinizin ölmesi gerektiğini düşünürüm gibi bir ifadesi vardı sanki ama ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa animeye mi koymadılar emin olamadım

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık