Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Bleach (Anime)

Yamato sensei resmen ikiye bölündü. İlk sezondaki animeden farklı bir havası var bu sezonun. Kan gövdeyi götürüyor. Manga da yamatonun vücudunun tamamı yok olmuyordu sanki. Adamı resmen tozla buz etti ywach. İlk sezon animesinden daha başarılı buldum ben bu sezonu. Güzel umarım bozmaz.

Ha şöyle bölüm yapacaksanız böyle yapın. SS in aslında ne olduğunu da güzel anlatılmış. Yine gereksiz bir kaç ışık şovu vardı da olsun. Şahane bölüm...

Eski Gotei'nin tasarımlarını detaylı bir şekilde görmek hoşuma gitti. Kubo'nun tasarladığı karakterler asla sıkmıyor, neredeyse hepsi ilginç, birbirlerinden farklı ve güzel karakterler.

Tipler tam ana düşman olmak için tasarlanmış:d Ywach'tan daha yaman bir düşman ile karşılaşmamışlardır bin yıldır.. Ne oldu da ortalıktan yok oldular.

Yamato sensei resmen ikiye bölündü. İlk sezondaki animeden farklı bir havası var bu sezonun. Kan gövdeyi götürüyor. Manga da yamatonun vücudunun tamamı yok olmuyordu sanki. Adamı resmen tozla buz etti ywach. İlk sezon animesinden daha başarılı buldum ben bu sezonu. Güzel umarım bozmaz.
Önce ikiye bölüp sonra yok ediyordu ywach manga da öyleydi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık