Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Bleach (Anime)

Judas :: Nyaa
En çok indirilen bu arkadaşın yaptıkları, beğenmeyenler de var, indirdiğin bu değilse istersen bir bak.
Baktım buna aynı kötülükte muhtemelen sadece isim değişikliği yapmış biri. Şu an gördüğüm kadarıyla en iyisi yine ta animeounun yaptığı fansub şaka değil :D ama dediğim gibi ilk 167 bölüm şahane.

Şu rb26 ile başlayan grup.

OP ile beraber izlediğim en güzel animelerden bir tanesi konu olarak.
Ancak bir animeyi bu kadar yok etmek için uğraşabilirler.
aşırı uzun fillerler (bounto - sarkaç- zanpakto isyanı gibi fazla uzun filler var )
ve bu kadar güzel bir konuyu ancak bu kadar kötü bağlayabilirlerdi ki onuda becerdiler.

benim düşüncem eğer Bleach'i mangada bile zoraki bitirdiler ama sıfırdan yapar ve konuya sadık kalarak sadece bir kaç ufak filler ile geçişleri yaparlarsa mükemmel olur.
sarkaç dediğin geçmişi gösterdiği arc ise o zaten filler değil ve bence en iyi arclardan biri, zanpakto filleri da çoğu arctan güzel.

günceldeyken haftada bir bölüm izlersen tabi uzun fillerlar sıkıcı gelebilir, ana hikayenin nerede kaldığını unutabilirsin falan ama toplu izliyorsan fillerlar gayet izlenebilir ve kaliteli. sadece bount arc fazla uzun tutulmuş. hızlıca geçmek en iyisi.

yeni çıkacak bölümlerde pek filler olacağını sanmıyorum, filler zaten anime ve manga haftalık yayınlanırken anime mangayı yetişmesin diye ekleniyor.
bleach'in zaten tüm manga bölümleri uzun zaman önce çıkmış. kubonun eklemek istediği bazı şeyler varmış onlar dışında ana hikayeden fazla ayrılacaklarını sanmıyorum.

Kac bölüm sürecek belli mi?
lost shinigami + fullbringer arc mangada 6 chapter toplam 1166 sayfa falan. animede burası 21+2 filler bölüme denk geliyor. yani ortalama 55-60 sayfadan bir bölüm anime çıkartıyorlar.
son arc 20 chapter toplam 3811 sayfa falan. aynı performans ile devam ederlerse aşağı yukarı 65-70 bölüm anime çıkmasını bekleyebiliriz.

lost shinigami + fullbringer arc mangada 6 chapter toplam 1166 sayfa falan. animede burası 21+2 filler bölüme denk geliyor. yani ortalama 55-60 sayfadan bir bölüm anime çıkartıyorlar.
son arc 20 chapter toplam 3811 sayfa falan. aynı performans ile devam ederlerse aşağı yukarı 65-70 bölüm anime çıkmasını bekleyebiliriz.
Savaşlara eklenti yapacağını söyledi Kubo. Beklediğimizden daha uzun/doyurucu savaşlar olacak. Haliyle sezon işine de dönebilir anime.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık