Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Bleach (Anime)

OP ile beraber izlediğim en güzel animelerden bir tanesi konu olarak.
Ancak bir animeyi bu kadar yok etmek için uğraşabilirler.
aşırı uzun fillerler (bounto - sarkaç- zanpakto isyanı gibi fazla uzun filler var )
ve bu kadar güzel bir konuyu ancak bu kadar kötü bağlayabilirlerdi ki onuda becerdiler.

benim düşüncem eğer Bleach'i mangada bile zoraki bitirdiler ama sıfırdan yapar ve konuya sadık kalarak sadece bir kaç ufak filler ile geçişleri yaparlarsa mükemmel olur.

Bleach'in bölümlerini yeniden toparlayayım dedim ve blu-ray versiyonunu gördüm. Hakikaten de ilk 167 bölümü çok iyi yapmışlar seri tanınmıyor gerçekten. Özellikle ilk sezonlar adam gibi izlenecek kıvama gelmiş. Ama sonra her ne olduysa görüntüler dvd versiyondan bile kötü hale gelmiş. Nasıl becermişler bunu anlamadım.

Bleach'in bölümlerini yeniden toparlayayım dedim ve blu-ray versiyonunu gördüm. Hakikaten de ilk 167 bölümü çok iyi yapmışlar seri tanınmıyor gerçekten. Özellikle ilk sezonlar adam gibi izlenecek kıvama gelmiş. Ama sonra her ne olduysa görüntüler dvd versiyondan bile kötü hale gelmiş. Nasıl becermişler bunu anlamadım.
O bölümler BD olarak yeniden yayınlanmıştı galiba Viz tarafından, sonraki bölümler fan yapımıdır belki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık