Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[BİTTİ] 2. ÖDÜLLÜ "Zürefa Düşkünü" One Piece Yarışması

21 Mayıs 2017 Pazar günü saat 22:00'de yarışmaya katılacak mısın?

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Avatar demişken yarışmada avatarım hakkında da bir soru olabilir; katılırsın artık; 15dk Katakuri'ye ayırmayacaksın da bana mı ayıracaksın:üzgünüm:
Doğru diyorsun, 15 dkyı sana ayıracağıma Katakuri'ye ayırırım. Eski bölümleri falan okurum. Fan art çalışmalarına bakarım. Şalının altından nasıl bir ağız çıkacağını düşünürüm. Mochi'nin tarifine bakarım yani yapacak iş bol.

@Julius Nova Hepimiz çaldık birilerinden zaten. Önemli olan çalışmanın şık durabilmesi için foruma uygun formata getirmek. Şu şekilde;

@Will of D. En iyisi seninki. Direk manga renklendirilmesi çünkü, Jason güzel yapmış.

Doğru diyorsun, 15 dkyı sana ayıracağıma Katakuri'ye ayırırım. Eski bölümleri falan okurum. Fan art çalışmalarına bakarım. Şalının altından nasıl bir ağız çıkacağını düşünürüm. Mochi'nin tarifine bakarım yani yapacak iş bol.

@Julius Nova Hepimiz çaldık birilerinden zaten. Önemli olan çalışmanın şık durabilmesi için foruma uygun formata getirmek. Şu şekilde;

@Will of D. En iyisi seninki. Direk manga renklendirilmesi çünkü, Jason güzel yapmış.
Sayende Şekki san. Resmi vermeseydin hala hacı murata biniyor gibi olurdum. :(
Minnettarın saana ve @Jason .

Len taşeron senınki daha 1 ay olmamış kurulalı. :D Hemen zzeytinyağı rrolü kesme.
Yeni meni.. son çeviride ezmişiz, öyle diyol la:D Yakında insan kaynakları, üretim, operasyon, muhasebe vesaire departmanlara eleman alımı olacak:p

Ayıp ediyorsun, 2 soru çözüp genel kültürüne bir + çentiklemek varken :rolleyes:

Yeni meni.. son çeviride ezmişiz, öyle diyol la:D Yakında insan kaynakları, üretim, operasyon, muhasebe vesaire departmanlara eleman alımı olacak:p

Ayıp ediyorsun, 2 soru çözüp genel kültürüne bir + çentiklemek varken :rolleyes:
Bende istatistiklerin yalancısıyım.:artiz:
Bissürü departmaan eksik nassıl şirket bu. Bence gariban halkı dolandııyon.:artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık