Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[BİTTİ] 2. ÖDÜLLÜ "Zürefa Düşkünü" One Piece Yarışması

21 Mayıs 2017 Pazar günü saat 22:00'de yarışmaya katılacak mısın?

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konuya hiç girmezsen ve yazmazsan; 2. bildirim gelmiyor. Şuan hem girip okudun hem de yazdın.

Üstte konuyu takibi bırak seçeceğini bir dene..
Konuya girdim fakat ne konuyu okudum ne de takip ettim. Konu hakkında bilgi edinmek istesem konuyu takip ederdim. Bilinçli bir şekilde takip etmememe rağmen konu hakkında bildirim alıyorum :/ İstemiyorum kardeşim bildirim falan, zorla ilgi çekilmeye çalışılıyor gibi yav.

Konuya girdim fakat ne konuyu okudum ne de takip ettim. Konu hakkında bilgi edinmek istesem konuyu takip ederdim. Bilinçli bir şekilde takip etmememe rağmen konu hakkında bildirim alıyorum :/ İstemiyorum kardeşim bildirim falan, zorla ilgi çekilmeye çalışılıyor gibi yav.
Herhangi bir konudan farkı yok bu konunun. Herhangi bir konuda da geçerli olan şeyi bunda da yaparak; üstteki konuyu takibi bırak seçeneğine tıklarsan bildirim gelmez.

Herhangi bir konudan farkı yok bu konunun. Herhangi bir konuda da geçerli olan şeyi bunda da yaparak; üstteki konuyu takibi bırak seçeneğine tıklarsan bildirim gelmez.
O seçenek takip ettikten sonra çıkar la. Bak bende öyle bi seçenek yok.

ÖDÜLLERİ ARTTIRIYORUZ...:ehe:

Katılanlar arasından çekilişle bir kişiye alttaki Metal One Piece aksesuarı verilecektir..

Kısaca dereceye giremezseniz de ödül kazanma şansı..:at:

(KORSANFAN LOGOSUNUN O harfi:p)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık